معین تقوی، ووشوکار نوری وزن ۸۵ کیلوگرم تیم ملی ساندا، گفت: می‌خواهم در رویدادهای مهم بین المللی به چند طلای متوالی دست یابم.
معین تقوی: می‌خواهم چند طلای متوالی در ووشو بگیرم/ محتاط نیستم اما ریسک زیادی هم نمی‌کنم

به گزارش مازندلیگ، معین تقوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط خود در آستانه مسابقات جام‌جهانی ووشو اظهار داشت: شرایط مناسبی دارم و تمرینات را زیر نظر استاد حسین اوجاقی به خوبی دنبال می‌کنم. روز دوم آبان ماه  راهی چین می‌شویم و پیکارها نیز طی روزهای چهارم و پنجم آبان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه تجربه و انگیزه‌اش نسبت به سال گذشته که در قهرمانی جهان روسیه به مدال طلا رسید بالا رفته است، عنوان کرد: پیش از آغاز اردوها نیز با هماهنگی سرمربی تیم ملی، برنامه تمرینی دریافت کردیم و روند آماده سازی خوبی داشتیم.

ملی پوش ووشوی ایران، اظهار داشت: حضور در مسابقات لیگ و تمرینات باشگاهی نیز به ما کمک زیادی داشت که بتوانیم در آمادگی مطلوب باشیم.

وی در خصوص اینکه جام جهانی ساندا با قوانین متفاوت و بدون استفاده از کلاه و هوگو برگزار می‌شود، گفت: تمرینات به گونه‌ای است که از کلاه و هوگو استفاده نمی‌کنیم و اکنون به این شرایط عادت کرده‌ایم. این قوانین جدید نمی‌تواند مشکلی ایجاد کند.

تقوی در مورد اینکه برخی‌ها او را ووشوکاری محتاط می‌دانند، گفت: محتاط نیستم و فقط ریسک زیادی در مبارزات انجام نمی‌دهم. البته با طراحی که مربیان داشتند در جام جهانی چین از تکنیک های جدیدی استفاده خواهم کرد.

وی در خصوص حریفانش در جام جهانی ساندا، عنوان کرد: نمایندگان بلاروس، مصر و آفریقای جنوبی در وزن من هستند.

ووشوکار کشورمان در مورد هدفش در سال‌های آتی گفت: می‌خواهم چند طلای متوالی بگریم و فقط امیدوارم وزن ما هم به بازی‌های آسیایی اضافه شود.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد