سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران هدفگذاری این فصل خود را ماندن در لیگ برتر دانست.
جواد نکونام: هدف‌مان ماندن در لیگ است/ بازی با سپاهان در لیگ متفاوت از تقابل‌مان در جام حذفی خواهد بود

به گزارش مازندلیگ، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و نساجی مازندران در هفته نهم لیگ برتر اظهار داشت: از اینکه به استان اصفهان آمدم خوشحال هستم. ما دو هفته قبل با سپاهان در جام‌حذفی بازی کردیم اما شرایط لیگ با جام‌حذفی متفاوت است. بازی فردا برای ما خیلی مهم است و قطعا سپاهان نیز با توجه به شرایط جدول به دنبال برد خواهد بود. سپاهان از خط حمله خوبی برخوردار است اما شرایط ما بهتر شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به داشته‌ها و بازیکنان باتجربه‌مان سعی خواهیم کرد بازی خوبی را مقابل سپاهان به نمایش بگذاریم و با کسب یک نتیجه خوب و امتیاز اصفهان را ترک کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در خصوص هدفگذاری این تیم در هفدهمین دوره لیگ برتر عنوان کرد: با توجه به اینکه ما یک تیم شخصی هستیم و تمام هزینه‌های تیم را مالکین باشگاه بر عهده دارند در یارگیری تلاش کردیم بازیکنانی را جذب کنیم که هزینه چندانی برای باشگاه نداشته باشند. بر همین مبنا تقریبا به خواسته‌های خود دست یافتیم و قصد داریم در نخستین تجربه خود در لیگ برتر حضور آبرومندانه‌ای داشته باشیم.

نکونام تاکید کرد: در نیم فصل نخست به دنبال این هستیم تا با کسب نتایج خوب شرایطی پیدا کنیم که در نیم فصل دوم به کمک ما بیاید. تمام هدف ما در فصل نخست حضور در لیگ برتر حفظ تیم است تا در سالیان آینده برای کسب جایگاه و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشیم.

وی در خصوص بازیکنان مصدوم و محروم این تیم مقابل سپاهان عنوان کرد: متاسفانه مجیدی را دیروز از دست دادیم اما سایر بازیکنان خود را در اختیار داریم. امیدوارم با توجه به این شرایط بازی خوبی را مقابل سپاهان انجام بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر در خصوص کیفیت چمن ورزشگاه نقش جهان گفت: ما در زمین چمن مصنوعی بازی می‌کنیم و با توجه به اطلاعاتی که داریم امیدوارم بازیکنان ما در زمان گرم کردن با شرایط زمین چمن آشنا شوند. واقعا وقتی ورزشگاه نقش جهان به این خوبی و مجهزی ساخته شده حیف است که زمین چمن خوبی نداشته باشد. امیدوارم تا نیم فصل شرایط حفظ شود و در نیم فصل دوم برای بهبود شرایط زمین چمن تلاش شود.
نظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


تبانی شهر 3 2 پنجشنبه 26 مهر 1397-20:32

زهی خیال باطل ،چوب خدا صدا نداره
#منفورها پاسخ

شهر زیراب زنها 2 2 جمعه 27 مهر 1397-03:16

یا واقعاخوابی یا خودتو بخواب زدی..
همین چوب خداست که نساجی لیگ برتری شد خونه به خونه با اونهمه ادعا اونهمه بازیکن بزرگ ولیگ برتری اونهمه هزینه وبدتر از همه اونهمه خرید داور وبازیکن حریف وتبانی و.....با۹امتیاز اختلاف در عرض۷هفته صدر جدول‌ به نساجی تقدیم کرد
واقعا چوب خدا رو ندیدی....
مصاحبه حسن زاده یادت هست...
سال بعد دربی نداریم ما لیگ برتری میشیم......
دیدی چوب خدا رو.....چه بلایی سرتون آورد
هرچند اصلا دلم نمیخواد اصلا برام مهم نیست که تیم بابل کجا باشه ولی کاری نکنید از فوتبال کشور محو بشید..
مازند لیگ چاپ نکنی دیگه بهت شک میکنم

مازندرانیهای عاشق نساجی 2 2 جمعه 27 مهر 1397-11:15

ای جانم، تماشای بازیهای تیممون تو لیگ برتر چقدر لذتبخشه💪💪💪 پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد