تیم شهروند ساری در هفته پایانی نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر فوتسال تیم سن ایچ ساوه را با شکست بدرقه کرد.
برتری دشوار شهروند برابر سن ایچ ساوه در خانه/ پایان خوش نیم فصل برای ساروی ها
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی باشگاه شهروند ساری، در چارچوب سیزدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸ روز پنج شنبه ۱۹ مهرماه ۹۷ تیم فوتسال شهروند ساری میزبان سن ایچ ساوه بود و در پایان با حساب ۳ بر ۲ صاحب برتری شد.
در این دیدار که در مقابل دیدگان ۵ هزار هوادار متعصب شهروند ساری برگزار شد، حمید رضا ره انجام (۲ بار) و امیرحسین اسماعیلی برای شهروند ساری و رضا سپندار و مهدی کریمی برای سن ایچ ساوه گلزنی کردند.
نیمه اول این دیدار اگرچه با تعادل نسبی آغاز شد اما این شاگردان محمد اسماعیل پور در شهزوند بودند که رفته رفته بر توپ و میدان مسلط شده و سه بار موفق به گشودن دروازه سن ایچ شدند.
در نیمه دوم اما این میهمان ساوجی بود که تلاش وافری برای برگشت به بازی انجام داد و تا حدود زیادی موفق به این مهم شد و ۲ گل به ثمر رساند تا در فاصله ۱۰ دقیقه تا پایان مسابقه اختلاف به حداقل برسد.
ده دقیقه پایانی مسابقه بسیار پرالتهاب و حساس پیگیر شد اما هیچ یک از موقعیت های متعددی که روی دروازه ها خلق شد به ثمر ننشست تا شهروند به پیروزی شیرین دیگری در خانه دست یابد.
شهروند ساری با کسب هشتمین پیروزی فصل خود، ۲۵ امتیازی شد و در پایان نیم فصل اول بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت.نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیدکمیل موسوی ساری راهبند 2 1 جمعه 20 مهر 1397-02:43

تبریک به همه سارویا عزیز چه بردی بود چه روزی بود چه جوی بود تشکر فراوان از بچه های قائمشهر بابت حمایت همیشگیشون به کوری چشم حسودا امسال میریم واسه قهرمانی در ضمن اقای ناظم الشعریه مهم نیس بازیکنی از شهروند به تیم ملی دعوت کنی یا ن تیم ملی ما سارویا شهرونده تموم شد رفت پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد