عجیب ولی واقعی؛

اختصاصی مازندلیگ: سرمربی تیم ملی فوتسال ایران دیدار شهروند ساری و سن ایچ ساوه را از نزدیک تماشا خواهد کرد.
سرمربی تیم ملی فوتسال تماشاگر ویژه دیدار شهروند ساری و سن ایچ ساوه
 به گزارش مازندلیگ، در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر فوتسال فردا (پنجشنبه) تیم شهروند ساری در سالن سید رسول حسینی ساری پذیرای تیم سن ایچ ساوه است. هر دو تیم از جمله تیم‌هایی هستند که به دنبال حضور در مرحله پلی آف می باشند و این مهم سرمربی تیم ملی فوتسال را بر آن داشت که برای اولین بار در ساری حضور یابد.
ناظم الشعریه که در سال ۹۴ پس جدایی خسوس کاندلاس اسپانیایی هدایت تیم ملی فوتسال را بر عهده گرفت، تاکنون حتی برای یک بازی هم طی فصول گذشته در ساری حضور پیدا نکرد تا علامت سوال بزرگی در ذهن همه هواداران شهروند ساری ایجاد شود که دلیل غیب سرمربی تیم ملی چیست؟
اعتراض هواداران شهروند به غیبت سه ساله ناظم الشریعه در سالن سید رسول حسینی ساری در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتسال به اوج خود رسیده و پرشور های ساروی از طریق مختلف صدای خود را به او به دلیل توجهی هایش به تیم شهروند رساندند. 
با هجمه و انتقادهای ساروی ها سرانجام سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت برای جدال قدیمی ترین تیم فوتسال کشور با نماینده ساوه در سالن سید رسول حسینی حضور پیدا کند.   
گفتنی است، علاوه بر ناظم الشریعه دو تن از اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال نیز وی را در سفر به ساری همراهی خواهند کرد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد