تیم ما بعد از دقیقه ۹۰ برای لیگ بسته شد!

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت: این تیم از نظر امکانات و مالی به هیچ عنوان با تیم فصل گذشته قابل مقایسه نیست و ما تلاش می‌کنیم به تدریج نتایج خوبی بگیریم.
نظرمحمدی: می خواهیم نوار باخت های خونه به خونه را قطع کنیم

به گزارش مازندلیگ، علی نظر محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد حضورش در تیم خونه به خونه به عنوان سرمربی گفت: بعد از اینکه در ۱۹ آذر سال گذشته از سپیدرود جدا شدم از چند تیم لیگ یکی پیشنهاد داشتم. برخی از آنها مدعی صعود بودند و برخی هم برای بقا در لیگ می‌جنگیدند. تیم‌هایی که مدعی صعود بودند به هر دلیلی شرایط من را برای قرارداد نپذیرفتند و تیم‌هایی هم که در آستان سقوط قرار داشتند با مشکلات مالی زیادی مواجه بودند و نمی‌توانستم کمک زیادی به آنها بکنم. در این فصل هم چهار تیم که اوضاع و احوال مناسبی در لیگ نداشتند به من پیشنهاد دادند و در نهایت من تیم خونه به خونه را انتخاب کردم که یکی از تیم‌های شمال کشورمان است و من شرایط این تیم را از نزدیک دیده‌ام و بعد از مذاکره با مالک برای همکاری با این تیم ترغیب شدم.

وی در مورد اینکه به مدیران باشگاه قول بقا در لیگ یک را داده است یا نه، گفت: خونه به خونهبه هیچ عنوان با تیم فصل گذشته از نظر امکانات و شرایط مالی قابل مقایسه نیست. می‌دانید که این تیم بعد از دقیقه ۹۰ برای مسابقات مهیا شد و حتی مالک باشگاه قصد تیم‌داری نداشت و در نهایت به خاطر شرایطی که برای تیم به وجود آمد وارد گود شد. در مسابقه اول هم مقابل ملوان این تیم حتی شرایط حضور در زمین را نداشت و بازیکنانی که مناسب بودند هم جذب تیم‌های دیگر شده بودند. اکنون خونه به خونه بازیکنان جوان و جویای نامی دارد که بیشتر آنها از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان آمده‌اند و بازیکنان مستعدی هستند. باید از اکبر محمدی و همکارانش هم تشکر کنم که برای تیم خونه بهخونه زحمات زیادی کشیده‌اند. به او خسته نباشید می‌گویم و برای او هرجا که هست آرزوی موفقیت می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل در مورد دیدار روز چهارشنبه با بادران تهران گفت: بادرانیکی از  تیم‌های خوب فوتبال ما است که از نظر لجستیک و برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری شرایط مناسب و مطلوبی دارد این تیم هم با مالک خصوصی اداره می‌شود و کادر فنی خوب و باتجربه‌ای دارد. قطعاً بادران برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کند و ما هم تلاش می‌کنیم تا نوار باخت‌های متوالی خونه به خونه را قطع کنیم و از این بازی امتیاز بگیریم.

نظرمحمدی گفت: از هواداران خون گرم خونه بهخونه می‌خواهم در این فصل هم ما را تنها نگذارند و با توجه به اینکه بازی‌های تیم ما در ورزشگاه سیمرغ که خارج از بابل برگزار می‌شود به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت کنند. قطعاً با حمایت هواداران تیم خونه به خونه  می‌تواند به تدریج نتایج خوبی را در لیگ بگیرد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد