برتری دو کاراته کای مازنی در انتخابی تیم ملی

رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته بانوان بزرگسال امروز(دوشنبه 16 مهرماه) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد و رزیتا علیپور و فاطمه چالاکی دو ملی پوش مازندرانی جواز حضور در رقابتهای جهانی اسپانیا را کسب کردند.
رزیتا علیپور و فاطمه چالاکی مسافران جهانی اسپانیا شدند
به گزارش مازندلیگ، رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان در بخش بانوان صبح امروز در 2 وزن انجام شد تا در وزن منهای 55 کیلوگرم فاطمه چالاکی و در وزن منهای 61 کیلوگرم رزیتا علیپور جواز حضور در رقابتهای جهانی را کسب کنند.
در منهای 55 کیلوگرم، فاطمه چالاکی از قائمشهر، طراوت خاکسار و آویشن باقری حضور داشتند که چالاکی با کسب 3 پیروزی و 2 تساوی جواز حضور در رقابتهای جهانی را کسب کرد.
چالاکی ابتدا با نتیجه 4 بر3 طراوت خاکسار را برد.
دومین مبارزه چالاکی و خاکسار به تساوی 3 بر 3 رسید و سپس در سومین دیدار 5 بر 4 به برتری رسید.
مبارزه چالاکی با آویشن باقری در اولین دیدار به تساوی یک بر یک انجامید و در مبارزه دوم چالاکی4 بر صفر مقابل این کاراته کا پیروز شد.
طراوت خاکسار هم با نتایج 2 بر یک و 3 بر یک بر آویشن باقری غلبه کرد.
در وزن منهای 61 کیلوگرم، رزیتا علیپور کاراته کا قائمشهری و شیما آل سعدی 3 بار مقابل هم قرار گرفتند که علیپور در 2 دیدار با نتایج 2 بر صفر و 4 بر 3 به برتری رسید. یک مبارزه هم به تساوی فر بر صفر انجامید.
بدین ترتیب در بخش انفرادی، سارابهمنیار در وزن منهای 50، فاطمه چالاکی در وزن منهای 55، رزیتا علیپور در وزن منهای 61، پگاه زنگنه در وزن منهای 68 و حمیده عباسعلی در وزن به اضافه 68 کیلوگرم نمایندگان کشورمان در رقابتهای جهانی خواهند بود. 
مسابقات جهانی 15 تا 20 آبان ماه به میزبانی مادرید اسپانیا برگزار می شود و این سومین تیم ملی بانوان کاراته ایران در پیکارهای جهانی است.
تیم ملی بانوان اولین بار در سال 2014 برمن آلمان حضور یافت و سپس در اتریش 2016 دومین حضورش را تجربه کرد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد