هفته ششم لیگ دسته یک

تیم خونه به خونه بابل در هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک مغلوب شهرداری تبریز شد.
خونه به خونه به شهرداری تبریز هم نه نگفت/ بابلی ها به قعر جدول چسبیدند

به گزارش مازندلیگ، دو تیم شهرداری تبریز و خونه به خونه بابل از ساعت 16:30 امروز از سری مسابقات لیگ یک در هفته ششم این مسابقات به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، تیم شهرداری تبریز موفق شد 1-0 حریف را شکست دهد.

در این بازی که با حملات فراوان شهرداری تبریز آغاز شد، دو تیم موقعیت‌های خوبی را در نیمه اول به دست آوردند اما این شهرداری تبریز بود که در دقیقه 35 و توسط فرشاد بیابانی بازیکن جوان خود به گل رسید و با برد به رختکن رفت.

نیمه دوم اما بابلی‌ها بازی بی‌محابایی کردند و در اواسط نیمه نیز به گل دست یافتند اما داور این گل را مردود اعلام کرد. تلاش دو تیم در ادامه کار ره به جایی نبرد تا اولین برد خانگی این فصل شهرداری تبریز رقم بخورد و خونه به خونه در سومین هفته متوالی، در لیگ شکست بخورد.

ترکیب دو تیم؛

شهرداری تبریز: وحید مهدی خانی - محدرضا زینال خیری ‌ - احمد امیرکامدار - رسول پیرزاده - فرشاد بیابانی - سیامک رضایی - سجاد رهبر - مهدی قریشی - مهدی حسین زاده - مهدی رستم زاده - بابک نوین

سرمربی: وحید جعفری

خونه به خونه: رضا حیدری - سعید کریمی - میلاد احمدی - میثم آقابابایی - وحید نعمتی - مهرداد حیدری - میلاد ابطحی - حسین رسولی - پویا پورعلی - اسماعیل کیانی - محمود مطلق زاده

سرمربی: مهران برزگر

گفتنی است شهرداری تبریز باکسب سه امتیاز این بازی، 7 امتیازی شد و به میانه‌های جدول صعود کرد. در مقابل نیز تیم خونه به خونه همان یک امتیازی باقی ماند و در قعر جدول جای گرفت.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد