سرمربی نساجی می‌گوید در همان نیمه اول بازی مقابل سایپا را واگذار کردند.
نکونام: در قائمشهر پارسال همه زانوی غم بغل گرفته بودند/با من فوتبالی صحبت کنید

به گزارش مازندلیگ، نساجی و سایپا در جریان هفته هشتم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند. جواد نکونام سرمربی نساجی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: می‌دانستیم با تیم قلدر سایپا بازی داریم که در هوا و ضدحمله خطرناک هستند. در همین نقاط هم روی یک اشتباه گل خوردیم. در کل در نیمه اول خوب بازی نکردیم و سایپا بهتر از ما بود. البته آن‌ها موقعیتی نداشتند و سوار بازی نبودند. پس  از گل یادمان آمد که باید فوتبال بازی کنیم و موقعیت‌هایی داشتیم که استفاده نکردیم. سایپا تیم جان‌داری است و مدعی قهرمانی در لیگ برتر است. تیم ما دیر از خواب بیدار شد و در نیمه اول خواب بودیم. ما بازی را در نیمه اول باختیم.

او افزود: یادمان نرود نساجی ۲۴ سال در لیگ برتر نبوده است. تماشاچی‌هایی که نساجی را دوست دارند، همیشه پای این تیم هستند. گلایه‌هایشان به جا است. باید این را در نظر داشته باشیم که با چه تیمی در کجا بازی می‌کنیم. سایپا از نظر فیزیکی برتر خوبی نسبت به تیم ما داشت. هواداران باید به یک چیز فکر کنند که موفقیت نساجی در گرو حمایت است. هیچ راه دیگری ندارند. اینکه امروز خوبیم یا بد، ‌هیچ دردی از ما دوا نمی‌کند. ما خوب برگشتیم به بازی اما دیر برگشتیم. بازیکنی که اشتباه کرد، پارسال در لیگ یک شرایط دیگری داشته اما امروز شرایط دیگری دارد. من به بازیکنان گفتم که فقط ناراحت یک چیز هستم، آن‌ هم هواداران هستند.

سرمربی نساجی گفت: شما نساجی هستید و در مقابل سایپا، مدعی قهرمانی است. نساجی میزبان است اما مدعی قهرمانی است. اگر صرفا حمله کنیم و گل بخوریم شما چه می‌گویید؟ اگر من کمی فوتبال بازی کردم، قوانین آن را می‌دانم که فوتبال قانون دارد. آن‌ها سرتر از ما هستند. ما بازیکن خارجی میلیاردی داریم؟ ما سپاهان بازی داریم، چه کار کنیم؟ لطفا منطقی صحبت کنید. اگر سایپا می‌برد صدر جدول بود. شما می‌دانید صدرجدول لیگ با این تعداد مدعی یعنی چه؟ من مشکلات را پیگیری می‌کنم ولی کدام تیم پایین جدول توانسته در خانه مدعی قهرمانی را ببرد. فوتبال قانون دارد.

نکونام ادامه داد: نساجی پس از ۲۴ سال به لیگ برتر رسید؛ با کدام مربی به لیگ رسید؟ من پارسال که به نساجی آمدم، همه زانوی غم بغل گرفته بودند. یک شهر غم در چشمانش بود. چه اتفاقی افتاد؟ هر صحبتی فوتبالی باشد، من مخلص شما هم هستم. فوتبال قانون دارد و قانون آن این است که برای نتیجه باید مبارزه کنید. می‌توانید رئال مادرید باشید یا نساجی. قبول دارم که نیمه اول بد بازی کردیم اما در نیمه دوم خوب بودیم. مقصر اینکه در نیمه اول بد بودیم، من هستم.

او در ادامه درباره داوری بازی گفت: خیلی از خطاهای ۵۰-۵۰ هم به سود آن‌ها بود. فکر می‌کنم سبک حیدری به این شکل است که زود سوت می‌زند و بازی را از سرعت می‌اندازد اما داوری مشکلی نداشت.

سرمربی نساجی در ادامه گفت: ما امروز اشتباهی در پست دروازه‌بان نداریم. اگر لک در تمرین بد بود از او استفاده نمی‌کردم. هرکس که خوب باشد، در ترکیب اصلی است. پارسال که به این تیم آمدم، این شهر را غم گرفته بود اما امروز خوشحالیم. پارسال در بازی مس کرمان ۲ هزار هوادار به ورزشگاه آمده بود اما امروز را نگاه کنید.   همین سایپا ۱۰ نفره نفت مسجد سلیمان را به راحتی شکست داد. البته هواداران هر حرفی که بزنند حق دارند. من قول می‌دهم که از شروع تا پایان بازی تمام تلاشمان را کنیم.

نکونام در پایان درباره دلایل تعویض امید سینک و اینکه آیا به خاطر درگیری‌اش در پایان نیمه اول تعویض شده است، گفت: من صحنه درگیری ندیدم اما در رختکن به من گفتند که کارت زرد گرفته است. تعویض او هم دلیل فنی داشت و هم به خاطر کارت زردش بود. اگر کارت زرد نگرفته بود بیشتر بازی می‌کرد اما ما نمی‌توانستیم ریسک کنیم تا یک بازیکنمان در معرض اخراج قرار گیرد.
نظر تایید شده:10

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


7 1 جمعه 06 مهر 1397-21:37

جواد نکو عزیز تیم رو تقویت کن جان عزیزت پاسخ

هادی عشق نساجی 3 0 شنبه 07 مهر 1397-22:31

دوستان چه اتفاقی افتاده که اینهمه انتقاد میکنید نساجی با۸حریف قدر بازی کرده ۷امتیاز گرفته که فقط ۱امتیاز از استقلال کمتره از تفت آبادان وسپیدرود ومسجدسلیمان بیشتر امتیاز گرفتیم در حد فولاد ماشین سازی پارس حم استقلال خوزستان واس تهران امتیاز جمع کردیم
واقعا عالی بودیم....
خواهشا فقط حمایت کنید

تبانی چیان 2 13 جمعه 06 مهر 1397-21:47

با توفقط باید با سکه صحبت کرد اینجا لیگ برتره باید خیلی سکه خرج کنید
#منفورشدگان پاسخ

مهدی 13 2 جمعه 06 مهر 1397-22:47

پماد موضعی صبح ظهر شب. ادامه بده خوب میشی

نیما 10 0 جمعه 06 مهر 1397-22:59

امروز ولسیانی و ممشلی و عاشوری خیلی خوب بازی کردن به خصوص ولسیانی
حق اینا بود امروز هر نتیجه ای هم که بدست میومد تشویق بشن
ولسیانی یه بازیکن بزرگ و حرفه ایه
گل به اون قشنگی زده باید تشویق بشه نه اینکه به سمتش بطری پرت بشه هر چند هیچ وقت نباید به سمت کسی بطری پرت بشه ولی ولسیانی مهمون ماست به عنوان یه خارجی تو کشور ما تو شهر ما درست نیست این نوع رفتار
با بازی تیم مشکل دارید از تیم ناراضی هستید سوت بزنید چمیدونم دستمال سفید در بیارید مثل اروپا تکون بدید ولی اخه بازیکنی که با اختلاف بهترین باریکنمونه
هم خوب دفاع هم داره گل میزنه چرا نباید تشویق بشه؟
اعتراض به تیم هم میتونه به راه های دیگه ای صورت بگیره نه با پرت کردن بطری پاسخ

9 0 جمعه 06 مهر 1397-23:23

دوستان الان تو این فصلی که آمدیم به لیگ برتر بجای اینکه انتقاد کنیم بیایم با همین شرایط تیم تو نیم فصل بسازیم .تا انشالله نیم فصل دوم یک چند تا بازیکن با کیفیت بگیرن.
تیم به حاشیه نبریم با این وضع مملکت مطمئن باشیم مالک از خداشون میخواد تیم ول کنن برن.
پس لطفا تیم حمایت کنیم تا پایان فصل حسرت خدای نکرده چیز دیگر را نخوریم.
واقعا خطرناک میشه اگر تیم تنها بزاریم. پاسخ

ساروی ریکا 9 1 جمعه 06 مهر 1397-23:50

نساجی تو قرعه کشی بد اورد و پشت هم با تیم های قوی برخورد کرد باید به نکونام و نساجی فرصت داد.بابا مگه نساجی مهره ملی پوش یا ستاره داره که همه طلبکارید.درسته هوادار امتیاز میخاد ولی لازمش صبره و تحمله باید فرصت به نکونام بدیم و بیخود فشار ایجاد نکنیم .بازی های اسون ما هم از راه میرسه و عروسی میاد تو کوچمون فقط باید به تیم فرصت بدیم

شاهي 4 5 شنبه 07 مهر 1397-00:33

آقا جواد حالا چرا سر ما منت ميزاري بزرگوار
صعود نساجي بيشتر از اينكه واسه ما افتخار باشه ، واسه كارنامه مربيگري خودت افتخاره
در ضمن خواهشا با محمد عباس زاده بيشتر از اينها لج نكنيد
لج كردن با محمد عباس زاده يعني لج كردن با همه ي هواداراي نساجي
محمد عباس زاده عشق همه ي قائمشهري هاست
مطمئن باش اگه بين شما و داش محمد عباس زاده يكيتون قرار به مونده تو نساجي باشه همه هوادارا پشت بچه باغيرت و با تعصب شهرشون ايستادند . .
شاهي شاهي دادا . . پاسخ

5 0 شنبه 07 مهر 1397-18:21

امیدوارم بابلی نباشی

سیاوش 1 0 شنبه 07 مهر 1397-21:28


احساس میکنم عده ای از دشمنان نساجی، با عنوان حامی نساجی، وارد عمل شدن و دارن فعالیت میکنن!!!!!

هوادارای نساجی بهوش باشن!!!
احساسی عمل نکنیم؛
الان تیم داره خوب کار میکنه؛
تیم داره دارای شخصیت میشه؛
الان وقت حمایت هستش.
الان درست همان زمانیست که تیم شدید به حمایت احتیاج داره.

پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد