خسرو حیدری بازیکن استقلال گفت: مگر من معاون باشگاه بودم که امید ابراهیمی را نگه دارم؟
خسرو حیدری: مگر معاون باشگاه بودم که ابراهیمی را نگه دارم؟/ رفتن بازیکنان به خاطر دلار نیست
خسرو حیدری پس از تساوی دربی 88 درباره این موضوع که هر دو تیم بازی بی‌کیفیتی را برگزار کردند، گفت: خود من هم بالا نشسته بودم و بازی را بهتر می‌دیدم، بازی خیلی جالبی نبود. یکی از همان صفر- صفرهای معروف بود که دو تیم خیلی اشتیاق به برد نداشتند. ما می‌خواستیم ببریم، مخصوصا که بعد از بازی با السد که می‌توانستیم ببریم ولی متاسفانه حذف شدیم و در گلزنی هم مشکل داریم.

وی درباره مشکل  گلزنی استقلال گفت:  قطعا مشکلات گلزنی ما حل می‌شود.  این موضوع برای همه تیم‌ها پیش می‌آید که موفق به گلزنی نشوند. 

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره این موضوع که تساوی دربی امروز به این دلیل بود که خیلی‌ها می‌گفتند که استقلال نباید ببازد و پرسپولیس هم برای دیدار با السد احتیاط کرد، عنوان کرد: می‌خواستیم بازی را ببریم و هم‌قسم شدیم که بازی را ببریم و به برد هم نیاز داشتیم. همیشه این بازی‌ خیلی سنگین است ولی اصلا این طور نیست که بگویند باید مساوی شود. ترس از باختن است که دربی‌ها مساوی می‌شود. 

حیدری درباره بازی نکردن خودش در دربی 88 تصریح کرد: دیروز و پریروز در تمرین یک مقدار عضله پایم دچار مشکل شد و امروز هم کلینیک بودم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا استقلال نتوانسته نتایج مورد انتظار هواداران را کسب کند، گفت: این برمی‌گردد به اول فصل، خیلی می‌گویند خسرو چرا امید را نگه نداشتی. مگر من معاون باشگاه یا در نقل و انتقالات باشگاه هستم که امید را نگه دارم؟ همانطور که به امید می‌گویم بماند به بقیه بازیکنان هم می‌گویم. در باشگاه به وریا گفتم که زودتر قرارداد ببند تا بقیه بازیکنان هم بیایند. من وقتی به باشگاه رفتم به خاطر کار خودم رفتم چه کاری به وضعیت امید داشتم. این به خاطر مدیریت باشگاه بود که یکسری از بازیکنان را از دست دادیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره این موضوع که بازیکنان به خاطر شرایط مالی و بالا رفتن قیمت دلار است که از تیم جدا شدند، عنوان کرد: رفتن بازیکنان به خاطر دلار نیست. ما اول فصل یک مقدار دیر شروع کردیم و یکسری از بازیکنان هم از دست دادیم و طبیعی بود که بازیکنی مثل تیام را از دست می‌دهیم مشکل گلزنی پیدا می‌کنیم. الان بازیکنانی هستند که تازه به تیم ما آمدند، مثل تبریزی، سجاد آقایی، صیادمنش و ... مطمئن باشید که در آینده خیلی خوب می‌توانند خودشان را نشان دهند. نیاز داریم که یکی دو برد به دست بیاوریم تا به روند خوبمان برگردیم.

حیدری درباره این موضوع که هواداران چقدر به شفر زمان می‌دهند، گفت: هواداران به شفر زمان خواهند داد چون از سال گذشته از زمانی که آمد روند روبه‌رشدی داشتیم و هم در آسیا موفق بودیم و هم جام حذفی را گرفتیم. این بازی السد خیلی به تیم ما ضربه زد، ما آنجا می‌توانستیم السد را ببریم ولی نشد. آن بازی شرایط روحی تیم را پایین آورد و سعی کردیم بچه‌ها را روحیه‌شان را بالا بیاوریم و بلافاصله در دربی شرکت کردیم. انشالله که در دربی برگشت  بازی خوبی شاهد باشیم. 

وی درباره این موضوع که خیلی‌ها از کیفیت بازیکنان خارجی استقلال راضی نیستند، تصریح کرد: این بازیکنان را هم مربی خواسته و باشگاه به خدمت گرفته است، انشالله در آینده بتوانند به تیم کمک کنند. نیومایر هم در بین ما بود که مصدوم شد و نتوانست به تیم کمک کند. این  شرایط می‌گذرد و به هواداران قول می‌دهم که روند تیم روبه رشد خواهد بود. 

مدافع تیم فوتبال استقلال درباره قضاوت فغانی در دربی 88 گفت: فغانی جهانی شده و امروز هم هر طوری که سوت زد بدون قصد و غرض بود. مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد