علی علیپور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پژمان منتظری در محوطه جریمه روی من مرتکب خطای پنالتی شد اما احساس می‌کنم فغانی جاگیری خوبی نداشت و صحنه را ندید.
علی علیپور: فغانی جاگیری خوبی نداشت و پنالتی روی من را ندید/ موقعیت‌های ما تبدیل به گل می‌شد نتیجه چیز دیگری بود
به گزارش مازندلیگ، علی علیپور پس از تساوی دربی هشتاد و هشتم پایتخت گفت: واقعا نمی‌شود دربی را پیش‌بینی کرد چرا که این مسابقه همیشه سخت است. در این دیدار نیز ما موقعیت‌های خوبی داشتیم که وارد دروازه  استقلال نشد. اگر موقعیت‌های ما تبدیل به گل شده بود نتیجه چیز دیگری بود.
وی با تاکید بر خطای پژمان منتظری در محوطه 18 قدم عنوان کرد: داور پنالتی روی من را نگرفت. پژمان روی من مرتکب خطا شد که فغانی اعتقادی به پنالتی نداشت. ضمن اینکه کمال کامیابی‌نیا نیز موقعیت خوبی داشت اما متاسفانه توپ او گل نشد و دربی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص عملکرد علیرضا فغانی عنوان کرد: چه بگویم؟! فغانی داور خوبی است و ما نیز او را قبول داریم. همه برای فغانی احترام قائل هستیم و احتمال می‌دهم او در صحنه خطای پژمان منتظری روی من جا گیری مناسبی نداشت تا اعلام پنالتی کند.
علیپور در پاسخ به این سوال که تساوی صفر - صفر نتیجه عادلانه‌ای بود خاطر نشان کرد: نمی‌دانم تساوی عادلانه بود یا نه اما ما موقعیت‌های زیادی داشتیم و از آنها استفاده نکردیم.


مطالب مرتبط



نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد