محسن خلیلی گفت: ناراحتی‌ هواداران طبیعی است چون با این شرایط و سختی‌هایی که وجود دارد به ورزشگاه می‌آیند و دوست دارند بازی با کیفیتی ببینند.
محسن خلیلی: هواداران پرسپولیس و استقلال حق دارند ناراحت باشند/ دوباره به مساوی‌های سال‌های گذشته برگشتیم
محسن خلیلی پس از تساوی دربی 88 و بازی کسل‌کننده دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: شاید حساسیت بازی روی کیفیت بازی تاثیرگذار بود و بازیکنان نتوانستند شایستگی‌هایشان را نشان دهند. از این بازی‌ها سال‌های گذشته هم دیده بودیم.

وی ادامه داد: دوباره به  مساوی‌ها و بازی‌های بی‌کیفیت چندین سال گذشته برگشتیم. در اکثر زمان بازی خلاقیت فردی هم از سوی بازیکنان شاهد نبودیم و یکی از بازی‌های لیگ بود که با هیچ موقعیت گل به پایان رسید و شاید فقط دروازه‌بان‌های دو تیم آرامش خاطر داشتند. امیدوارم در مسابقات آینده بچه‌های هر دو تیم با آرامش بیشتر بازی کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره ناراحتی هواداران از نتیجه دربی 88 گفت: ناراحتی‌ هواداران طبیعی است چون با این شرایط و سختی‌هایی که وجود دارد به ورزشگاه می‌آیند دوست دارند بازی با کیفیتی ببینند و به نظر من حق آنها است که دربی خوبی را ببینند. شاید باید صبر کنیم تا دربی برگشت و ببینیم شرایط چگونه است و امیدوارم شاهد دربی پرگلی باشیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد