عباس چمنیان گفت که از برتری پرگل تیم فوتبال زیر ۱۶ سال کشورمان مقابل ویتنام خوشحال و از حذف این تیم از رقابت‌های قهرمانی آسیا ناراحت.
عباس چمنیان: از پیروزی ۵ بر صفر خوشحال و از حذف ایران ناراحتم/ سرمربی ویتنام: در نیمه دوم همه چیز را تغییر دادیم
به گزارش مازندلیگ، عباس چمنیان پس از پیروزی 5 بر صفر تیم فوتبال زیر 16 سال کشورمان مقابل ویتنام و حذف از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی آسیا گفت: ابتدا می‌خواهم به ویتنام برای ارائه بازی جوانمردانه احترام بگذارم. می‌دانستیم که این مسابقات، جایی برای کسب بیشتر تجربه خواهد بود. مهم‌ترین چیز برای این بازیکنان جوان، شانس یادگیری و پیش رفتن به مرحله بعدی است. امروز یک شروع خوب داشتیم و از حریف زود پیش افتادیم که همین کار ما را راحت کرد. به ثمر رساندن پنج گل نشان می‌دهد که ما واقعاً در حمله خوب هستیم.

وی ادامه داد: بابت رقم خوردن چنین نتیجه‌ای خیلی خوشحالم، اما به خاطر اینکه نتوانستیم به دور بعد برسیم، ناراحت هستم. در این رده سنی، همه چیز به مسائل فنی بستگی ندارد و ذهنیت بازیکنان خیلی مهم است. پس از بازی اول، تلاش کردیم روی آماده‌سازی بازیکنان از لحاظ ذهنی تمرکز کرده و این مشکل را حل کنیم. امروز نتیجه حل این مشکل را دیدیم.

وو هونگ ویت سرمربی تیم ویتنام نیز درباره این شکست گفت: در این مسابقه خیلی خوب بازی نکردیم، به خصوص در نیمه اول. پس از اینکه 10 نفره شدیم، بازیکنان ما اعتماد به نفس و سرعت بازی خود را از دست دادند. در نیمه دوم اما همه چیز را تغییر دادیم. همین باعث شد بیش از پیش منظم و سازمان‌یافته شدیم و روح تیمی بهبود یافت. این مسابقات برای من و بازیکنانم تورنمنت بسیار بزرگی بود. ما اشتباهاتی مرتکب شدیم، اما از این اشتباهات درس می‌گیریم. فکر می‌کنم این برای حرفه مربیگری من و آینده بازیکنانم  بسیار خوب است.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد