طبق قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی تیم های نساجی مازندران و سپاهان باید در این مرحله رو در روی هم قرار بگیرند.
به بهانه تقابل نکونام و قلعه نوعی در جام حذفی/روز تسویه حساب
به گزارش مازندلیگ، این بازی به واسطه حضور امیر قلعه نویی و جواد نکونام روی نیمکت ۲ تیم می تواند یکی از جذاب ترین بازی های این مرحله باشد.۲ چهره محبوب استقلالی در حالی در جام حذفی مقابل هم قرار می گیرند که یکی از علنی ترین دعواهای فوتبالی یک دهه اخیر را به نام خود ثبت کرده اند.
داستان اختلاف قلعه نویی و نکونام از لیگ دوازدهم با مصاحبه های نیش دار هر ۲ طرف آغاز شد.با اوج گیری اختلاف جواد نکونام قبل از آغاز لیگ سیزدهم ساز جدایی کوک کرد اما فتح الله زاده مدیریت وقت استقلال هر طور که شده نکونام را برای ماندن متقاعد کرد به این امید که کدورت های مربی و بازیکن تیمش کمرنگ تر شود اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلگه شرایط بدتر هم شد و اختلاف مربی و بازیکن استقلال در لیگ سیزدهم کاملا علنی شد.
دیگر چیزی برای پنهان کردن باقی نمانده بود و همه می دانستند که امیر هرگز نمی خواهد نکونام در تیمش باشد و نکونام هم چشم دیدن سرمربی تیم را ندارد.در نهایت این اختلافات به جدایی نکونام از استقلال منجر شد و این بازیکن تهران را به مقصد کویت ترک کرد.
جواد نکونام در روزهای ابتدایی مرداد ماه ۱۳۹۳ زمانی که تصمیم به جدایی ازاستقلال گرفت مصاحبه ای مفصل با یکی از روزنامه های ورزشی انجام داد. مصاحبه ای که سبب شد امیرقلعه نویی یک هفته بعد در روز ۱۲ مرداد از جواد نکونام شکایت کند.این شکایت تا مرحله کیفر خواست هم پیش رفت اما در نهایت با پادرمیانی پیشکسوتان استقلال قلعه نویی شکایت خود را پس گرفت و با یک آشتی کنان همه چیز در ظاهر به اتمام رسید.از آن روز به بعد قلعه نویی و نکونام در هیچ مراسمی با هم رو به رو نشده اند و قرار است حالا در لیگ برتر و جام حذفی مقابل هم قرار بگیرند.
مسلما بیش آنکه عکاسان منتظر اتفاقات داخل مستطیل سبز در دیدار تیم های نساجی و سپاهان باشند منتظرند تا ببینند در شروع بازی و کنار زمین چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؟!
این اولین تقابل قلعه نویی و نکونام است و مسلما بردن در این بازی هم برای استاد مهم است هم برای شاگرد؛دیداری که برای ۲ چهره سرشناس فوتبال ایران بیشتر از هر چیز فرصتی است برای تسویه حساب!نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد