یحیی گل‌محمدی گفت: در بازی با تراکتورسازی موقعیت‌سازی کردیم و ۵ فرصت خوب گلزنی داشتیم.
یحیی گل‌محمدی: مقابل تراکتورسازی ۵ فرصت خوب گلزنی داشتیم/ گفته‌اند مشکلات مالی فردا حل می‌شود

یحیی گل‌محمدی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال پدیده خراسان مقابل تراکتورسازی گفت: قبل از هر چیز حادثه تروریستی اهواز را به مردم اهواز تسلیت می‌گویم. بازی خوبی انجام دادیم و مقابل تیم قابل احترامی بازی کردیم. تیمی که بازیکنان خوبی جذب کرده بود و این هدف را داشت که 3 امتیاز را از ما بگیرد.

سرمربی پدیده اضافه کرد: بچه‌های ما امروز یک بازی جاندار و هدف‌دار را انجام دادند. می‌توانستیم 3 امتیاز را بگیریم و موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم، به ویژه در نیمه اول. بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند و به تک تک آنها افتخار می‌کنم که برای مردم مشهد با جان و دل مایه گذاشتند. اگر گناه نبود من سمت بازیکنان سجده و تعظیم می‌کردم. در هر صورت از بچه‌ها تشکر می‌کنم که شرایط سختی را تحمل می‌کنند.

گل‌محمدی درباره مشکلات مالی پدیده اظهار داشت: این قول را دادند که فردا مشکلات حل شود. از هواداران مشهدی هم تشکر می‌کنم که اینطور ما را تشویق و مورد حمایت قرار دادند. امیدواریم در ادامه راه با حل شدن مشکلات بتوانیم روند خوبمان را ادامه دهیم و شخصیتی که به دست آوردیم و توانستیم خودمان را در بالای جدول نگه داریم با ارزش است.

وی در پاسخ به این سوال که تساوی امروز مقابل تراکتورسازی به دلیل خستگی بازیکنان تیم برای بازی گذشته مقابل پدیده بود؟ گفت: بازی سنگینی بود، ما مقابل تیمی بازی داشتیم که 3 کاپیتان‌ تیم ملی در این تیم بازی می‌کنند و بازیکنان خوبی هم از قبل داشته است. نمی‌توانستیم خیلی بی‌محابا و ریسکی جلوی این تیم بازی کنیم. بازیکنان خط جلوی تراکتورسازی خیلی خطرناک بودند و اگر فضا داشتند استفاده می‌کردند. فکر می‌کنم در بازی‌های سنگین مثل بازی با تراکتورسازی موقعیت‌هایی که به دست می‌آید تعدادش کم است و باید فرصت‌طلب بود و از موقعیت‌ها استفاده کرد. موقعیت‌سازی کردیم و 5 موقعیت خوب گلزنی داشتیم و از آن طرف خوشحالم که تمرکز خوبی روی دفاع داشتیم و فقط 2-3 شوت به حریف دادیم و در کل بازی خوبی بچه‌های ما انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره این موضوع که با توجه به اینکه وضعیت مالی تیم خوب نیست و شایعاتی بود که می‌خواهید در این باره تصمیم جدی‌ بگیرید، عنوان کرد: این سوالی است که مدیران و مسئولان باشگاه باید در مورد بحث‌های مالی جواب بدهند. ما یک گروه خوبی را امسال کنار هم جمع کردیم، بازیکنان بی‌ادعا ولی زحمتکش. حداقل توقع ما این بود که پرداختی‌هایمان به موقع انجام شود، چون امسال فکر نمی‌کنم کل بودجه بازیکنان و کادرفنی تیم ما بیشتر از 6-7 میلیارد باشد. این رقم در مقابل تیم‌های دیگر که هزینه کردند چیزی نیست. تیم‌هایی هستند که حتی 10 برابر بیشتر از ما هزینه کردند ولی الان در جدول پایین‌تر از ما هستند. این نشان می‌دهد که تیم خوبی جمع کردیم که تلاش می‌کنند. توقع زیادی هم نداریم و همان چیزی که باشگاه به بازیکنان قول داده را می‌خواهیم محقق شود تا بازیکنان روند بهتری داشته باشند. البته همیشه اعتماد ما نسبت به باشگاه وجود دارد و برای این قولی هم که تا فردا به ما دادند باز هم صبر می‌کنیم.

وی ادامه داد: چیزی که از بازیکنان یاد گرفتم این است که مشکلات مالی باعث نشود انگیزه‌مان کم شود. با توجه به مشکلات زیادی که بازیکنان دارند هیچ وقت کم نگذاشتند و با تمام وجودشان کار می‌کنند و اگر بازیکنانی غیر از این بازیکنان بودند ما به مشکل می‌خوردیم. امیدوارم این مشکلات هر چه زودتر حل شود و کارمان را با قدرت ادامه دهیم. این بحث‌های مالی وقت و تمرکز زیادی از ما می‌گیرد و زمان زیادی از دست می‌دهیم و امیدوارم با حل شدن این مشکلات بتوانیم نماینده شایسته‌ای برای استان خراسان رضوی و مردم مشهد باشیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد