تیم خونه به خونه بابل با قبول شکست مقابل پرسپولیس پاکدشت، پنجمین هفته مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور را با سقوط به جمع تیم های پایین جدول به پایان برد.
شاهکار اکبر محمدی در خونه به خونه!/  چهارمین شکست  بابلی ها این بار مقابل پرسپولیس پاکدشت

به گزارش مازندلیگ، دو تیم خونه به خونه بابل و پرسپولیس پاکدشت از سری مسابقات لیگ یک در هفته پنجم مسابقات، در ورزشگاه سیمرغ کیاکلا به مصاف هم رفتند که در پایان 90 دقیقه این بازی، تیم مهمان موفق شد بانتیجه 1-0 حریف را شکست دهد.

در نیمه اول که نبض بازی در اختیار تیم خونه به خونه بود، آنها چند موقعیت خوب گلزنی به دست آوردند اما با درخشش علی محسن زاده گلر پرسپولیس پاکدشت و بی‌دقتی مهاجمان خونه به خونه، دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه مربیان را فرهاد کاظمی از اکبر محمدی برد. کاظمی در ابتدای نیمه دوم دو تغییر در تیمش ایجاد کرد و تیمش را هجومی‌تر کرد که نتیجه این تعویض‌ها را نیز در دقیقه 60 گرفت و روی پاس زیبای حسین فاضلی، محمد اوسانی در حالت تک به تک توپ را به تور دروازه خونه به خونه رساند.

گرچه بابلی‌ها در نیمه اول به مراتب بهتر از حریف بازی کردند، اما آنها در نیمه دوم شانس آوردند که تعداد گل‌های خورده‌شان به بیش از یک گل افزایش نیافت و با شکستی اقتصادی، 3 امتیاز را به حریف دادند. اکبر محمدی هنوز نتوانسته است با خونه به خونه در لیگ یک به برتری دست یابد.

ترکیب دو تیم؛

خونه به خونه؛ رضا حیدری، میلاد ابطحی، میلاد احمدی، محمدحسین باباگلی، سعید کریمی، حسین قنبری، رضا آقابابایی، میثم آقابابایی، حسین رسولی، مهدی رستمی، سینا قنبرپور

سرمربی: اکبر محمدی

پرسپولیس؛ علی محسن زاده، محمد امینی، مصطفی ماهی، محمد رحمتی، شاهین توکلی، امیرحسین فشنگچی، پیام ملکیان، هادی ایمانی، محمد اوسانی، حسین فاضلی

سرمربی: فرهاد کاظمی

خونه به خونه با وجود این شکست، یک امتیازه باقی ماند و در رده پانزدهم جدول قرار گرفت. پرسپولیس پاکدشت نیز با این پیروزی، 7 امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


جاده حبیبی 8 0 يکشنبه 01 مهر 1397-22:38

هرچی در مورد حسن زاده می گفتن درست بود دیگه شورشو در آورده هوادار هم‌تا حدی ظرفیت داره پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد