کاپیتان تیم فوتبال نساجی از قضاوت نادرست درباره کم کاریش در بازی مقابل پرسپولیس ناراحت است و می گوید عاقل باشید و به حرفی که می زنید فکر کنید.
عباس زاده: قلبم از شنیدن کم کاری به درد آمد/ قول می دهم به روزهای اوجم برگردم

 به گزارش مازندلیگ، محمد عباس زاده مهاجم تیم فوتبال نساجی در مورد کم کاریش در دیدار با پرسپولیس به ورزش سه می گوید: واقعا هواداران نساجی همیشه به من لطف داشته و دارند که این غیرقابل انکار است. اما اینکه چند نفری بعد بازی من را به کم کاری محکوم کرده اند اصلا درست نیست و شنیدن این حرف قلبم را به درد آورده است. درست است در این بازی ضعیف بودم اما به هیچ وجه کم کاری نکردم و هرچه در توان داشتم گذاشتم اما آنچه گذاشتم خوب نبود. 


وی افزود: اصلا نیازی به قسم خوردن نمی بینم اما برای همان هایی که قضاوتم کردند باید بگویم به همان خدایی که می پرستید من کم کاری نکردم می توانید بازی را یک بار دیگر تماشا کنید و می بینید که من تمام تلاشم را کردم تا تیمم در این بازی موفق باشد. خواهشا کمی در این مورد عاقلانه فکر کنید وقتی یک بازیکن قرار است مقابل تیم سابقش به میدان برود تماما به این فکر می کند که بهترین نمایش را داشته باشد تا شایستگی اش را به تیم مورد علاقه اش به اثبات برساند واقعا چرا فکر کردید که من برای این بازی توان نگذاشتم، من همیشه و در همه بازی ها گفته ام که تابع دستورات کادرفنی هستم و در این بازی آنچه که سرمربی به من پیش از بازی گفته بود را در زمین اجرا کردم. 


او در ادامه گفت: به نظرم نساجی بازی خوبی مقابل پرسپولیس داشت و ما به شرایط بازی باختیم که بهتر است من درباره اش صحبت نکنم. توصیه من به هواداران این است که کافی است به این تیم و تفکرات سرمربی اش اعتماد داشته باشید. شک نکنید روزهای خوبی در راه است و از همین جا به همه قول می دهم که به روزهای اوج خودم بازخواهم گشت و دل مردم شهرم را شاد خواهم کرد. 


عباس زاده تصریح کرد: بارها گفتم اگر امروز در این جایگاه هستم به پشتوانه همین هوادار و تیم خوب نساجی است. من عاشق تیم و مردم شهرم هستم و هر کارى هم مى کنم که شادى را دوباره به خانه هایشان برگردانم. درست است از چیزی که شنیدم ناراحتم اما باید بگویم که من کاملا انتقادپذیرم و اگر ایرادی در من دیده شود آن را با جان و دل پذیرا هستم اما شما را به تمام مقدساتتان قسم می دهم که تهمت ناروا نزنید. 


مهاجم نساجی در پایان اضافه کرد: در آخر باز هم مى گویم من هر چه دارم از شما هواداران خوب و نساجى است چراکه فوتبالم را از همین شهر شروع و در همین تیم رشد کردم، مثل همیشه به حماییتان ادامه بدهید و شک نکنید به زودى محبت هایتان را جبران مى کنیم.
نظر تایید شده:11

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


مهدی 14 0 جمعه 23 شهريور 1397-18:56

شاه شاهی، خیالت جمع باشه .ما تو رو میشناسیم تو معرفت رو برای ما تموم کردی.... حالا یه تعداد معدود هرچی میگن بگن مهم نیست پاسخ

سیاوش 8 0 جمعه 23 شهريور 1397-21:03

دقیقا اصل مطلب را نوشتی

هادی 10 0 جمعه 23 شهريور 1397-19:10

مازند لیگ محترم میدونید از قدیمیهای این سایتم وقتی یکی دوروز گذشته یکی دو هوادار به عباسزاده متعصب انگ کم کاری زدن چندین پیام داوم واعلام کردم که محمد عباس زاده خط قرمز ما عاشقان نساجیه .متاسفانه چاپ نشد.عباس زاده عاشق نساجیه هیچوقت کم کاری نمیکنه بعضا بازیکن نمیتونه مقابل تیم سابقش تمرکز داشته باشه ولی هیچکسی نمیتونه بین هوادار وعباس زاده جدایی بندازه...محمد عباس زاده عاشق نساجیه...ماشالله داش محمد عباس زاده..هوادار از بازی نساجی راضیه فقط اعتراضات کادر فنی وآقای کاظمی واقعا زیادیه وایجاد حاشیه میکنه بهتره بی خیال بشن بازی پرسپولیس تموم شد لطفا چاپ کنید پاسخ

سیاوش 9 0 شنبه 24 شهريور 1397-00:54

این حرفهایی که از طرف تعدا بسیار اندکی مطرح میشود، بهتر است که نشنیده گرفته بشه؛ اگر عباس زاده چنین دیدگاهی داشت، عباس زاده، عباس زاده نمیشد.

پاسخ

سیاوش 9 0 شنبه 24 شهريور 1397-00:57

به نظر خودم، آقای عباس زاده، بسیار عملکردش از خیلی از مازندرانیها و قایمشهریها، در قبال نساجی، در این سالهای اخیر، بهتر بوده و از این لحاظ، قابل تقدیر است. پاسخ

سیاوش 6 0 شنبه 24 شهريور 1397-01:06

من خودم معتقدم، آقای عباس زاده، امسال نسبت به پارسال، کمی افت داشته و من فکر میکنم این طبیعی هستش؛ ابتدای لیگ هست و به مرور بهتر خواهد شد.

ضمن احترام به علیپور، بنده به شخصه اعتقاد دارم که عباس زاده، باکیفیت تر از علیپور هستش. حالا، علیپور تا اندازه ای خوش شانس بوده که مورد قبول برانکو هستش؛ همین.

واقعا عباس زاده بازیکن باکیفیتی هستش و نبایستی بخاطر کمی افت، اینجور در موردش صحبت نمود.
پاسخ

3 0 شنبه 24 شهريور 1397-01:28


نیمه اول پرسپولیس پشت دفاع راست نساجی را هدف گرفته بود که بی نتیجه بود....اما معلوم بود که نیمه دوم میاد دفاع سمت چپ نساجی دیوسالار را دور بزنه...مطابق پیش بینی خودم نتیجه گرفتن نساجی دست دیو سالار. هستش....بازی با پرسپولیس شب حمید نبود....رو هر دو گل مقصر اول بود....حمید بعد جراحی میخچه پا هیچ وقت بازیکن سابق نشد...خیلی ها مثل حمید کاظمی هم بعد جراحی میخچه کف پا نتونستن فرم سابق بدست بیارند

مطابق بیشتر بازی های قبل نیمه مربیان را نکونام باز هم باخت پاسخ

سکه 0 14 شنبه 24 شهريور 1397-01:30

نساجی بعد استقلال با سایپا داره بعد سایپا با سپاهان به عبارتی باید گفت خداحافظ نکونام ستاره بچینی ماه بچینی سکه پنج میلیونی بچینی پاسخ

سیاوش 6 0 شنبه 24 شهريور 1397-10:37

توهین نکن بنده خدا؛ حرف باد هواست، ولی عواقب داره!!!

7 0 شنبه 24 شهريور 1397-08:52

به همین خیال باش بابولی

سیاوش 5 0 شنبه 24 شهريور 1397-11:56

با توجه به بازی که از نساجی مازندران، در مقابل پرسپولیس دیدم، معتقدم که نساجی با کمی دقت و تلاش و حمایت بیشتر هوادار، به احتمال خیلی زیاد، استقلال رو شکست خواهد داد. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد