مدیرفنی تیم آرش زین بابل گفت: دلیل شکست‌مان مقابل پتروشیمی ارنج بد بود چون کشتی‌گیران‌مان را در اختیار نداشتیم.
غلامرضا محمدی: رضا یزدانی به آینده امیدوارمان کرد/ به خاطر ارنج بد مقابل پتروشیمی بهشهر شکست خوردیم

به گزارش مازندلیگ، غلامرضا محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درخصوص شکست غیرمنتظره تیمش مقابل پتروشیمی در هفته پایانی دور رفت لیگ برتر آزاد اظهار داشت: گرچه شکست خوردیم اما همچنان سرگروهیم. برخی از بچه های مان را در اختیار نداشتیم و ارنج تیم ما خوب نبود. جز رضا یزدانی، کامران قاسمپور و کشتی گیر خارجی مان در 57 کیلو، سایر نفراتی که در دیدار با پتروشیمی استفاده کردیم حتی نفرات دوم‌مان نبودند.

وی تاکید کرد: مطمئنا دور برگشت را محکم‌تر و مطمئن‌تر آغاز خواهیم کرد. حتما از خارجی‌های‌مان هم استفاده می‌کنیم. 5 کشتی‌گیر خارجی داریم که از سه نفر آنها می‌توانیم در مبارزه استفاده کنیم. در هفته اول دور برگشت مسابقه حساسی با ستارگان ساری خواهیم داشت و حتما با تمام قوا به مصاف این تیم می رویم.

مدیر فنی تیم کشتی آزاد آرش زین بابل در مورد بازگشت رضا یزدانی به تشک بعد از دو سال دوری از تشک گفت: او خیلی خوب کشتی گرفت و در کمتر از دو دقیقه هم حریفش را با امتیاز عالی شکست داد. بعد از دو سال دوری، خیلی بازگشت خوبی بود و نسبت به آینده امیدوارمان کرد. یزدانی قطعا می‌خواهد تا المپیک کشتی بگیرد. امسال که شرایطی ایجاد نشد که در جهانی بوداپست حضور داشته باشد اما حتما در راه حضور در المپیک، به جهانی بعدی هم فکر می‌کند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد