جواد نکونام مدعی شد داور دیدار تیمش مقابل پرسپولیس روی تأکید داور چهارم این بازی بازیکن نساجی را از زمین اخراج کرده است.
نکونام: بالاخره یکسری اتفاقات باید بیفتد که همه خوشحال باشند!/ روی حرف داور چهارم بازیکن ما اخراج شد

به گزارش مازندلیگ،‌ جواد نکونام پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: به نظرم تیم من در مجموع خوب بازی کرد. می‌دانستیم پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی و ارسال خطرناک است و اتفاقاً روی همین موضوع هم گل خوردیم. این مشکلی بود که می‌دانستیم پرسپولیس برای ما ایجاد می‌کند. در کل تیم ما عملکرد خوبی داشت و یکسری اتفاقات هم افتاد که دست به دست هم داد تا تیم ما در نهایت ببازد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد اعتراضاتش به داوری این دیدار و اینکه به نظر می‌رسید او اعتقاد دارد داوری علیه تیمش بوده است، گفت:من هیچ وقت احساس نمی‌کردم داوری علیه تیمم است. من هیچ وقت چنین حسی نداشتم، اما در صحنه اخراج شجاعی، بازیکن پرسپولیس روی زمین افتاده بود و از زیر نگاه می‌کرد که آیا به بازیکن ما کارت می‌دهد یا نه! جالب اینجاست داور نمی‌گوید اخراج و داور چهارم می‌گوید کارت زرد دارد. برای من جالب است روی حرف داور چهارم به بازیکن من کارت داده شد. از آن طرف هم در محوطه حریف پنالتی می‌شود اما کارتی داده نمی‌شود. داور چهارم، داور وسط را صدا کرد تا مربی حریف را اخراج کند، اما داور وسط اصلاً به حرفش گوش نداد.

وی افزود: ما اشتباه کردیم به داوری اعتراض نکردیم، چون آقای کرمانشاهی در دیدار با تراکتورسازی هم یک اشتباه تأثیرگذار علیه ما انجام داده بود و اخراج و پنالتی برای‌مان نگرفته بود. امروز هم همین بلا سرمان آمد. امروز هم داوری او خوب بود، اما در صحنه اخراج کاملاً اشتباه کرد و این صحنه خطای خیلی معمولی وسط زمین بود. در محوطه پرسپولیس هم  اگر پنالتی بود باید به بازیکن حریف کارت زرد نشان می‌داد. داور مربی حریف را اخراج نمی‌کند، اما می‌دود و کمک مربی ما را راحت اخراج می‌کند. من پای خودم را روی خط محدوده مربیان گذاشتم، دقیقاً روی خط گذاشتم که داور چهارم آمد و گفت برو داخل محدوده مربیان. من می‌گویم پایم روی خط است،‌ می‌گوید نه باید  بیایی عقب‌تر،‌ این چه وضع حرف زدن است! بالاخره یکسری اتفاقات باید بیفتد که همه خوشحال باشند.

نکونام درباره درگیری‌های پایان بازی بین بازیکنان نساجی و ایگور پانادیچ هم خاطر نشان کرد: بازیکنان ما بحث می‌کردند و من هم برای اینکه خدای ناکرده مشکلی پیش بیاید به مربیان پرسپولیس گفتم که بازیکنان را به رختکن ببرند که مشکلی پیش نیاید.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این سؤال که تیم نساجی با این پتانسیل ظرفیت ماندن در لیگ برتر را دارد یا اینکه در نیم‌فصل باید تغییراتی داشته باشد، گفت: همان‌طور که خودتان گفتید ما هنوز لیست‌مان کامل نیست و جای خالی داریم. یکسری شرایط هست که ما نمی‌توانیم مثل خیلی از تیم‌ها بازیکن خارجی بگیریم. چند بازیکن را از زمانی که در اوساسونا بازی می‌کردم، می‌شناسم که با این وضعیت دلار حداقل 300، 400 هزار دلار  می‌خواهند که به ایران بیایند. ما با همین پتانسیل ادامه می‌دهیم. تیم‌مان الان شکل خوبی پیدا کرده و هماهنگ بازی می‌کنیم. شما دیدید که امروز هم مقابل پرسپولیس خوب بازی کردیم، پرسپولیسی که در قطر الدحیل را تحت فشار قرار داده بود. به بچه‌های‌مان خسته‌نباشید می‌گویم. امروز مردانه بازی کردند. ما حتی بعد از 10 نفره شدن هم دفاع نکردیم و حمله کردیم و اگر دقت می‌کردیم شاید دو گل می‌زدیم. به‌هرحال فوتبال است و من از عملکرد تیمم راضی هستم.
نظر تایید شده:9

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


,تبانی شهر 3 15 پنجشنبه 22 شهريور 1397-00:04

اقای نکونام کسی با هوچی گری تا حالا مربی نشده و تو هم هیچی نمیشی
فکر زمین فوتبال چاله میدونه یقه باز کرده و هوچی گری میکنه
پ ن،:اینجا لیگ یک نیست پاسخ

سیاوش 3 5 پنجشنبه 22 شهريور 1397-00:31

جناب نکونام،
ضمن احترام به جنابعالی و تلاشی که برای تیم نساجی مازندران داری، یک انتقاد هم دارم؛ متاسفانه خیلی اعتراضی میکنی؛ همانند کی روش که دایما در حال اعتراض هستش؛
متاسفانه این اعتراضات به داخل زمین و بازیکنان نیز سرایت میکند؛
متاسفانه، رفتار کی روشی داره بلای فوتبال و فرهنگ مرتبط با فوتبال کشورمان میشود. پاسخ

سیاوش 6 1 پنجشنبه 22 شهريور 1397-01:10

به نظر من، نساجی خوب بازی کرد ولی پرسپولیس بهتر بود.
اینقدر هم حرفهای حاشیه ای نزنید. پاسخ

سیاوش 2 1 پنجشنبه 22 شهريور 1397-08:01

جناب نکونام،
تیم نساجی مازندران خیلی خوبه؛
خوب بازی میکنه؛ با اعتماد کار میکنه؛
خوب حمله میکنه؛ خوب دفاع میکنه؛
کنار زمین هم کار راهنمایی، خوب انجام میشه؛
ولی، ولی، ولی، یک ایراد بزرگ هم داری و اون اینه که خیلی اعتراض داری و کمی هم وارد حاشیه میشی.
بحث داوریت رو قبول دارم که به تیم آسیب رسونده است ولی اعتراضهای بیرون زمین متاسفانه به داخل زمین کشیده شده و روی بازیکنان هم تاثیر منفی گذاشته است؛ متاسفانه بازیکنان هم زیاد اعتراض میکنند.
بحث جاسوسی، خیلی خوشایند نبوده؛ هر تیمی ممکنه اینکار رو با فرستادن یک شخص به عنوان تماشاگر، انجام دهد؛ برای جلوگیری، میتونه ورود تماشاگر در روز تمرین، ممنوع اعلام بشه.
با اینحال دوباره اشاره میکنم که تیم نساجی مازندران، خوب و با شخصیت بازی میکنه.


پاینده باد نساجی مازندران پاسخ

مهدی 1 2 پنجشنبه 22 شهريور 1397-11:44

قبول ندارم حرفای شما رو
چون بنده خدا چند هفته اول اعتراض نکرد سر تیمو اونجوری بریدن سه تا بازی.

پدرام 0 2 پنجشنبه 22 شهريور 1397-16:22

فقط یه گله ای این وسط به نکونام دارم

چرا شاهین مجیدی رو محو کردی آقای گل فصل قبل!!!
یعنی فقط بخاطر یه اشتباه تو بازی با ذوب آهن!!!
حامد لک با تجربه را برای چی انداختی ذخیره درسته رضایی هم استانی ماست ولی دیشب خوب نبود تو خروج ها اشتباه داشت بهتره زود تصمیم نگیری پاسخ

0 2 پنجشنبه 22 شهريور 1397-16:40

محمد دیروز واقعا بی غیرت بازی در آورد تعصب دیروز محمد فقط رو پیروزی بود راه میرفت تو هر تیمی مقابل پیروزی بازی کرد همینطور بود بابا تیم شهرت غیرتت کجارفته حالاصبرکن هفته بعد بشه بهتون میگم جلواستقلال بازی کنه میترکونه پاسخ

سیاوش 1 0 پنجشنبه 22 شهريور 1397-19:51

در مورد بازی در مقابل استقلال، طبیعیه که تیم و عباس زاده بهتر بازی میکنند؛
اولا، بازی تو زمین خودشون هستش
دوما، به نظر من، وقتی نساجی مقابل پرسپولیس اینجور میتونه خوب بازی کنه، طبیعیه که ترسشون بریزه و اعتماد به نفسشون بالاتر بره.
سوما، نساجی در مقابل پرسپولیس هم شانس برد داشت.

این حرفها رو ننویسید خواهشن

پاینده باد نام نساجی مازندران

سیاوش پنجشنبه 22 شهريور 1397-19:46

این حرفها رو نزنید؛ اگر عباس زاده دیدگاهش این بود، عباس زاده، عباس زاده نمیشد.

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد