ملی‌پوش ساروی تیراندازی گفت: در بخش تپانچه سماکین مسئول هدایت ما را برعهده دارد او مربی خوبی است، اما تپانچه نیاز به مربی حرفه‌ای دارد.
هانیه رستمیان: سماکین خوب است اما مربی حرفه‌ای می‌خواهیم/ تا قبل از بازی‌های آسیایی در شرایط مسابقه نبودیم
به گزارش مازندلیگ، هانیه رستمیان در گفت‌وگو با میزان در خصوص عملکردش در بازی‌های آسیایی اظهار داشت: من در رشته میکس و تپانچه ۲۵ متر در بازی‌های آسیایی شرکت کردم و توانستم رکورد خوبی از خود برجای‌ بگزارم و فقط با عدم کسب ۲ نمره از فینال بازماندم.
وی افزود: این مسابقات فشار زیادی بر روی تیراندازان داشت و اکثر حریفان ما از کشور‌های چین، کره‌جنوبی و هند بودند که همگی از قهرمانان جهان هستند.
ملی‌پوش تیراندازی ایران گفت: در بخش تپانچه سماکین مسئول هدایت ما را برعهده داشت و او مربی خوبی است، اما تپانچه نیاز به مربی حرفه‌ای دارد و این موضوعات به رئیس فدراسیونانتقال داده شده است. 
رستمیان در خصوص عملکرد بهتر تیراندازان در مسابقات قهرمانی جهان نسبت بازی‌های آسیایی خاطرنشان کرد: ما تا قبل از بازی‌های آسیایی در مسابقات کمی شرکت کردیم و در شرایط مسابقه نبودیم، اما حضور در بازی‌های آسیایی منجر شد که تیراندازان به سطح آمادگی بالایی دست یابند و در مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان که با فاصله کمی از بازی‌های آسیایی برگزار شد، تیراندازان شرایط مطلوب‌تری داشته باشند و بتوانند مدال‌های خوبی کسب کنند.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد