سرمربی تیم ملی فوتسال گفت که برگزاری بازی‌های دوستانه باعث می‌شود بازیکنان محک جدی بخورند.
ناظم الشریعه: بازیکنان در تورنمنت تبریز محک جدی خواهند خورد/ تیم ملی ۹۰ درصد تغییر کرده است

به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید محمد ناظم الشریعه درباره حضور در تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبریز گفت: آخرین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال در تهران برگزار خواهد شد تا بازیکنان تمرینات خود را برگزار و برای شرکت در مسابقه فوق آماده شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه تیم ملی فوتسال 90 درصد تغییر کرده، بازیکنان جوان در کنار با تجربه‌ها تمرینات خود را برگزار و فعالیت‌های مربوط را انجام می‌دهد. بر همین اساس نیاز داریم تا بازیه‌ای تدارکاتی داشته باشیم و بازیکنان را ارزیابی کنیم. به جوان‌ها میدان می‌دهیم تا تجربه کسب کنند و در نهایت آینده تیم ملی تامین شود. انگیزه جوانان در اردوها کنار با تجربه‌ها بسیار بالاست. چیزی که بسیار مهم است نسل جدید به اردوهای تیم ملی اضافه شده و ما به دنبال تغییر نسل هستیم تا آینده تیم ملی فوتسال را تامین کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال عنوان کرد: آنالیز تیم‌های ژاپن و بلاروس را  در کلاس‌های تئوری برای بازیکنان مطرح کردیم. بچه‌ها تمرکز خود را باید بر روی بازی اول که با بلاروس است بگذارند. اولین بازی برایمان بسیار مهم است.

ناظم الشریعه در پایان گفت: بعد از ایام عزاداری سالار شهیدان روز 29 شهریورماه به تبریز اعزام می شویم تا در تورنمنت حضور داشته باشیم. بدون شک بار فنی  این تورنمنت برای کادر فنی و بازیکنان مطلوب خواهد بود. بازیکنان نیاز دارند بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشند تا محک بخورند و تجربه کسب کنند.

به گزارش مازندلیگ،‌ تورنمنت چهار جانبه تبریز از تاریخ اول مهرماه با حضور تیم‌های ایران،‌ ژاپن،‌ بلاروس و اوکراین برگزار خواهد شد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد