پشت خط زن تیم والیبال کاله گفت: برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر چند پیشنهاد داشتم، اما چون در کاله راحت بودم قراردادم را با این تیم تمدید کردم.
صفایی: امسال می‌خواهیم دل مردم آمل را شاد کنیم/ چند پیشنهاد داشتم، اما در کاله راحت‌تر بودم

به گزارش مازندلیگ، رضا صفایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد تمدید قراردادش با باشگاه کاله برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور اظهار داشت: واقعیت این است که برای فصل آینده از چند تیم دیگر هم پیشنهاداتی داشتم، اما چون فصل گذشته روزهای خوبی در کاله داشتم و راحت بودم تصمیم گرفتم بازهم در این تیم بمانم.

وی ادامه داد: تیم‌هایی همچون سایپا هم پیشنهاداتی را مطرح کرده بودند، اما ترجیح دادم در آمل بمانم و در خدمت مردم خوب این شهر باشم. فصل گذشته یک نیم فصل در آمل بودم و امسال تلاش می‌کنم از همان ابتدا با تمام قوا بازی کنم و دل مردم آمل را با موفقیت‌هایی که کاله کسب می‌کند شاد کنیم. فکر می‌کنم کاله امسال با حضور بهروز عطایی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و بی‌صبرانه منتظر شروع رقابت‌های لیگ برتر هستیم.

پشت خط زن تیم والیبال کاله درخصوص شرایط مالی و مبلغ قراردادش خاطرنشان کرد: وضعیت باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر چندان مناسب نیست و اکثر تیم‌ها از همان ابتدا با مشکلات مالی روبرو هستند. برخی دیگر هم بودجه بالایی ندارند. قرارداد من هم با کاله کاملاً در حد عرف است.

صفایی افزود: من از سال 94 از باشگاه پیکان طلب دارم و امیدوارم مسئولان این باشگاه زودتر در این خصوص تصمیم‌گیری کرده و طلب‌های مرا پرداخت کنند. از آن زمان به بعد هر روز ارزش آن پول کمتر می‌شود و مسئولان باشگاه پیکان هم هر روز مرا با جواب‌های سربالا از سر خود باز می‌کنند. به هر حال پیکان یک باشگاه ریشه‌دار و قدیمی است و امیدوارم زودتر بدهی‌اش به من را هم پرداخت کندمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد