وضع خطرناک شهریار ساری در لیگ برتر

کم‌توجهی مسوولان استان مازندران به یکی از بزرگتر سرمایه های ورزشی این استان یعنی تیم شهریار ساری موجب تداوم نتایج دور از انتظار این تیم در لیگ برتر و نزدیک شدن شهریار به منطقه خطر جدول رده‌بندی شده است.
ساروی ها در سراشیبی سقوط؛ مسئولان در خواب غفلت
به گزارش مازندلیگ، شهریار ساری که همواره به عنوان یکی از قدرت های فوتبال ساحلی کشور محسوب شده و فصل گذشته نایب قهرمان لیگ برتر شده بود، در این فصل به علت مشکلات شدید مالی، هنوز نتوانسته شایستگی خود را نشان بدهد و همین امر باعث نگرانی دوستداران و هواداران این تیم شده است.
شهریار که تنها سرمایه لیگ برتری  فوتبال ساحلی در مازندران است آخرین دیدارش در لیگ برتر را با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل ایفا اردکان واگذار کرد تا در عین ناباوری جز تیم های فانوس به دست قرار گیرد.
 زرد پوشان ساروی این فصل از رقابت‌ها را با مشکلات آغاز کردند که نتیجه‌ای جز از دست دادن امتیازات فراوان و شکست‌های خانگی در پی نداشت. تیم شهریار ساری که در ابتدای شروع لیگ نتایج ضعیفی را کسب کرده بود، در شروع نیم فصل دوم سه برد پیاپی را به دست آورده بود و حتی توانست تا رده هفتم جدول مسابقات بالا بیاید. شاگردان افشین امیدی در تلاش بودند تا با برتری در هفته شانزدهم علاوه بر ارتقای جایگاه خود، فاصله شان را با تیم های بالای جدول کاهش دهند.
 شاگردان امیدی  شامگاه دوشنبه از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی  به مصاف تیم مدعی ایفا اردکان رفت که در پایان با نتیجه  ۵ بر ۲ نتیجه را به میزبان خود واگذار کرد.
بازی سخت و نفس‌گیر در اردکان در حالی به شکست ساروی ها منجر شد که این تیم از آغاز فصل علاوه بر دیدار مقابل حریفان با مشکلات عدیده مالی و بی توجهی مسئولان ورزش استان هم دست به گریبان بود و تنها حامی این در طول شانزده هفته از رقابت ها هوادارهای ساروی بودند که تحت هر شرایطی با حضورشان در ورزشگاه تنها دلخوشی بازیکنان و کادرفنی شهریار هستند.
* فقر مالی یکی از مهمترین عوامل ناکامی‌های شهریار
قرار گرفتن شهریار در مکان نهم جدول ۱۲ تیمی  مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور، نگرانی زیادی در بین علاقمندان به این تیم، هواداران ساروی ایجاد کرده و اکنون همگان منتظر یک تصمیم مدبرانه و حساب شده از سوی مسوولان استان و باشگاه شهریار هستند تا این تیم از پرتگاه سقوط فاصله بگیرد.
البته باید از روی انصاف به این نکته نیز اشاره کرد که مدیریت و کادر فنی فعلی شهریار شجاعت به خرج دادند و تیمی را تحویل گرفتند که پشتوانه قوی مالی نداشت و به دلیل عدم برخورداری از پشتوانه مالی، بازیکنان کلیدی تیم به اجبار از این تیم جدا شدند و شهریار به دلیل فقر مالی در جذب بازیکنان مورد نظر و همچنین دیر وارد شدن به تمرینات آماده‌سازی پیش‌فصل نتوانست با شرایط خوبی لیگ را آغاز کند که البته این اتفاقات نیز در ناکامی ساروی ها تاثیر بسیار زیادی دارند.
شهریار به خاطر بی‌پولی در ابتدای فصل نتوانست مهره‌های مورد نظر خود را جذب کند و به همین دلیل در بسیاری از پست‌ها با کمبود بازیکن مواجه است.
به گزارش مازندلیگ، در پایان شانزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی، تیم شهریار ساری با قبول شکست مقابل اردکان با ۱۷ امتیاز در جایگاه نهم جدول رده بندی قرار دارد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد