کاپیتان سوادکوهی  تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران گفت: بازی نیمه نهایی و دشواری که با چین داشتیم کمی توانمان را کم کرد.
عابدینی: بعداً راجع به خداحافظی‌ام حرف می زنم/ بازی با چین ما را خسته کرده بود

به گزارش مازندلیگ، مجتبی عابدینی، کاپیتان تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در گفت و گو با ایسنا، درباره عملکرد ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی که با کسب دو مدال برای شمشیربازی ایران همراه شد گفت: به نظرم عملکرد تیم ملی در بازی های آسیایی بسیار قابل قبول بود چرا که سطح این رقابت‌ها بسیار بالاست. کره جنوبی در یک سال اخیر در هفت مسابقه تیمی موفق به کسب شش مدال طلا شده است و حتی یک ماه پیش در فینال قهرمانی جهان موفق شد ایتالیا را با نتیجه ۴۵ بر ۲۰ و با اختلاف زیاد از پیش رو بردارد. ما در جام جهانی سنگال، دو سال پیش موفق شده بودیم کره‌جنوبی را شکست دهیم و به مدال طلا برسیم اما کره ای ها با امکاناتی که در دست دارند همیشه خوب هستند.

عابدینی ادامه داد: ما هم در دیدار فینال برابر کره خوب بازی کردیم و ۴۵ بر ۳۳ بازی را باختیم. واقعا تمام تلاشمان را کردیم. به نظرم بازی نیمه نهایی و دشواری که با چین داشتیم کمی توانمان را کم کرد. خوشبختانه علی پاکدامن توانست بازی باخته را برای ما در بیاورد. این اتفاق چهار سال پیش در دیدار نیمه نهایی برابر چین برای من اتفاق افتاده بود که ما ۴۰ بر ۳۶ عقب بودیم و من توانستم بازی را برگردانم . امسال هم همین تکرار شد و باز هم به مدال نقره رسیدیم.
او با اشاره به سطح بالای رقابت شمشیربازی بازی های آسیایی گفت: در رقابت‌های قهرمانی جهان کره جنوبی موفق به کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز شد و با حضور تیم‌های قدرتمند دیگری همچون چین عملکرد ما با کسب دو مدال قابل قبول است.
کاپیتان تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران درباره خبر خداحافظی‌اش پس از کسب مدال نقره بخش تیمی که باعث شوکه شدن اهالی ورزش شد اظهار کرد: من در آنجا خداحافظی کرده ام اما اصلاً نمی خواهم راجع به این مسئله صحبتی کنم و لطفاً اجازه دهید تا در فرصتی مناسب در مورد این مسائل حرف بزنیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد