سرمربى تیم ملى تنیس روى میز گفت: مطمئن باشید اگر نوشاد حمایت شود، مى تواند این مدال را در المپیک و مسابقات جهانى تکرار کند.
لطف‌الله‌نسبی: اگر نوشاد حمایت شود، می تواند این مدال را در المپیک تکرار کند/ تمام قهرمان‌هاى جهان در جاکارتا بودند

به گزارش مازندلیگ، جمیل لطف الله نسبی بعد از شکست نوشاد عالمیان در نیمه نهایى برابر حریف چینى و کسب مدال برنز بازی های آسیایی بعد از ٥٢ سال اظهار داشت: در گیم اول نوشاد خیلى خوب و پایاپاى با حریف چینى خود پیش رفت، اگرچه در آخر با یک نتیجه نزدیک شکست خورد و در گیم دوم حریف از سرویس‌هاى پیچ روى کوتاه از ناحیه فرهند استفاده مى کرد که نوشاد نمى‌توانست روى آنها خوب کار کند. متاسفانه حریف چینى بر بازى مسلط شد و نوشاد نتوانست با روش بازى او مقابله کند.

وى افزود: با وجود این شکست کار بزرگى انجام شده و نوشاد در این مسابقات سد مدال‌آورى را شکست. او از دوره نوجوانى زحمت کشیده و بالاخره به یک دستاورد بزرگ دست پیدا کرد.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز تصریح کرد: این مدال وقتى با ارزش‌تر مى‌شود که بدانید مهد تنیس روى میز جهان در شرق آسیاست. از بین تمام رشته‌هاى ورزشى مى توانم به جرات بگویم این رشته از سطح بالاترى برخوردار بود، چون تمام قهرمان‌هاى جهان اینجا بودند. در جمع ٨ نفر برتر به جز نوشاد سایر نفرات از شرق آسیا بودند.

لطف‌الله‌نسبى در پایان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید اگر نوشاد حمایت شود، مى‌تواند این مدال را در المپیک و مسابقات جهانى تکرار کند. قطعا کار بسیار دشوارى است؛ اما دور از دسترس نیست.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد