سابریست مازندرانی تیم ملی ایران گفت: حمایت‌ها باعث خواهد شد که ورزشکاران ما برای کسب بهترین مدال بجنگند.
عابدینی: کسب موفقیت در جاکارتا دور از دسترس نیست/  ورزشکاران مازندرانی در میدان‌های بزرگ بهترین نتایج را گرفته‌اند

به گزارش مازندلیگ، مجتبی عابدینی، سابریست مازندرانی و المپیکی کشورمان، درخصوص وضعیت تیم ملی شمشیربازی ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا صحبت کرد.

عابدینی در گفتگو با خبرنگار برنا با اشاره به اردوهای سپری شده تیم ملی سابر برای حضور در این مسابقات اظهار داشت: تیم ملی سابر ایران سال پرفشاری را پشت سر گذاشت، بخصوص در سه ماه اخیر که مسابقات آسیایی و جهانی را سپری کردیم. خوشبختانه ملی‌پوشان از آمادگی خوبی برای حضور در جاکارتا برخوردار هستند هرچند برخی آسیب‌دیدگی‌ها نیز در تیم وجود دارد چون تیم وقت مناسبی برای ریکاوری نداشت ولی همه عزم و تلاش ما بر این است که در مسابقات انفرادی و تیمی بازی‌های آسیایی بتوانیم خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنیم و به دنبال این هستم که مدال نقره بازی‌های آسیایی اینچئون را به مدال طلا تبدیل کنم.

وی در ادامه افزود: کسب موفقیت در جاکارتا دور از دسترس نیست و با حمایت و دعای خیر مردم تیم شمشیربازی ایران می‌تواند در جاکارتا تاریخ‌ساز شود. تمرینات را به خوبی پشت سر گذاشته‌ایم و یقین داریم با حمایت مردم ایران که همیشه پشتیبان تیم بودند در این دوره از رقابت‌ها نیز نتیجه شایسته‌ای را می‌توانیم کسب کنیم. تلاش می‌کنم با انجام بازی قابل قبول بتوانم شادی را به مردم ایران هدیه کنم.

سابریست تیم ملی ایران با اشاره به عملکرد خوب ورزشکاران مازندرانی در چند سال اخیر خاطرنشان ساخت: ورزشکاران مازندرانی همیشه ثابت کرده‌اند که در میدان‌های بزرگ بهترین نتیجه را کسب می‌کنند و در بازی‌های آسیایی جاکارتا نیز با حمایت مسئولین استانی و کشوری این مهم می‌تواند صورت بگیرد. حمایت‌ها باعث خواهد شد که ورزشکاران ما برای کسب بهترین مدال بجنگند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد