ورود شهرداری بابل به موضوع انتقال خونه به خونه

شهرداری بابل به موضوع انتقال خونه به خونه به خارج از استان مازندران ورود کرد و این تیم  فوتبال به فعالیتش در لیگ دسته اول ادامه خواهد داد.
شهرداری سهامدار خونه به خونه بابل

شهرداری بابل با در اختیار گرفتن ۴۹ درصد از سهام باشگاه خونه به خونه مانع از انتقال این تیم به خارج از استان مازندران شد؛ تیمی که در فصل گذشته با دو مربی نامدار چهره های زیادی را مجددا وارد چرخه فوتبال کرد و بازیکنان این تیم خیلی سریع جذب تیم های لیگ برتری و دسته اولی شدند.


نکته جالب در اداره خونه به خونه حضور جدی تر اخوت سرپرست سابق تیم امید در امور اجرایی و مدیریتی این تیم است که با تصمیم قاسم حسن زاده قرار است بار بیشتری از مدیریت این تیم را به دوش بکشد. 


مدیران خونه به خونه برای شروع فصل با مجتبی حسینی مربی خوشنام سابق تیم های تراکتورسازی، نفت و ذوب آهن گفتگو کرده اند و حسینی قرار است به پیشنهاد خونه به خونه پاسخ بدهد.


تمرین تیم خونه به خونه صبح امروز در ورزشگاه هفت تیر بابل برگزار شد‌. این تیم برای شروع رقابت های لیگ دسته اول فرصت چندانی ندارد و باتوجه به کوچ دسته جمعی این تیم کار بسیار دشواری برای مقابله با حریفان خواهد داشت.
نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


مهدی 2 1 جمعه 19 مرداد 1397-16:16

واقعا کارش سخته.مگه میشه چند روز مونده به لیگ تازه تیم تشکیل بشه بدونه مربی و بازیکن! ولی مطمئنم این تیم بهتر از سالهای قبل نتیجه میگیره... پاسخ

مازرون 2 0 شنبه 20 مرداد 1397-11:13

این تیم فقط وقتی نتیجه میگیره که مدیرش حسن زاده نامی نباشه و تیممو تیمم هم راه نندازه و تیم واسه مردم باشه

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد