وعده استاندار به ورزشکاران مازنی اعزامی به مسابقات جاکارتا

استاندار مازندران با بدرقه رسمی ورزشکاران استان هنگام عزیمت به مسابقات آسیائی 2018 تاکید کرد : وظیفه ماست تا از مدال آفرینان این مسابقات تجلیل کنیم و حتما با برگزاری مراسم شایسته این کار را انجام خواهیم داد
ورزشکاران مازنی مدال آور در مسابقات آسیایی تجلیل می شوند

محمد اسلامی در مراسم بدرقه کاروان مازندرانی اعزامی به مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا که در هتل المپیک تهران برگزار شد ، از ورزشکاران استان خواست تا ' با هوشمندی حداکثری و با آمادگی کامل ' شایستگی های خود را به نمایش بگذارند.
وی خطاب به ورزشکاران مازنی تاکید کرد : بدانید ، چشم مردم عزیز ایران و مازندرانی های غیرتمند و متعصب به افتخار آفرینی شماست.
نماینده عالی دولت در مازندران از پرچم ایران اسلامی به عنوان مقدس ترین پرچم کره خاکی یاد کرد و افزود : بدون این که تحت تاثیر فضای مسابقات قرار بگیرید ، شایستگی های خود را به نمایش بگذارید و افتخارآفرینی کنید و پرچم پرتلالوء ایران را در آوردگاه مسابقات آسیایی به اهتزاز درآورید که اجر اخروی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. 
استاندار مازندران با بیان این که از شما ورزشکاران که به عنوان یک حقیقت، استعداد خود را رشد دادید و خودتان را باور کردید، حمایت می کنیم ، گفت : مردم مازندران برای سربلندی شما دعا می کنند و شما، چشم امید مازنی ها هستید و نباید لحظه ای غافل شوید.
اسلامی حضور 34 ورزشکار شایسته مازندرانی در 16 رشته ورزشی در مسابقات ورزشی آسیایی در جاکارتا اندونزی را ستود و افزود : با آمادگی کامل و با توکل به خداوند متعال و با روحیه قوی در رقابتها حاضر شوید.
مقام عالی دولت در استان با اشاره به این که ایران اسلامی در اوج افتخار است و امروز ؛ آقایی و سروری به سرمایه انسانی است و منابع انسانی توانمند، ثروت استانی ماست، اظهار داشت: ایران اسلامی هیچ وقت زیر بار زور نرفت و تسلیم نشد و امروز در اوج عزت و اقتدار است. 
اسلامی خواستار هوشیاری ورزشکاران اعزامی مازندران نسبت به عملیات روانی دشمنان شد و تاکید کرد : با هوشمندی در میدان رقابت ها حاضر شوید ، چرا که چشم مردم به افتخارآفرینی شما و ستارگان کاروان ورزشی است.
استاندار مازندران همچنین با تقدیر از ورزشکاران مازنی اعزامی به بازی های آسیاسی 2018 جاکارتا و خانواده های آنان ، بر رفع کاستی های حوزه ورزش و توسعه ورزش قهرمانی در استان تاکید کرد.
استان مازندران قطب مدال آوری کشور برای رشته های مختلف در میادین ورزشی بین المللی است . 
تنها در سال 96 ورزشکاران مازندرانی 488 مدال کسب کردند که بیشتر از مدال های کسب شده توسط ورزشکاران 17 استان بود.
بر اساس آمارهای رسمی ، بیش از 150هزار ورزشکار مازندرانی سازماندهی شده و دارای بیمه ورزشی هستند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد