شعار من هم برای این رقابتها " زنده باد ایران " است

ملی پوش شمشیربازی کشورمان گفت : هدف ما این است که در بازی های آسیایی جاکارتا مدال نقره تیمی را به مدال طلا تبدیل کنیم و برای کسب مدال طلای انفرادی هم قطعا تلاش زیادی خواهم کرد تا به این هدف برسم.
مجتبی عابدینی: هدفم کسب مدال طلای بازی های آسیایی جاکارتا است

مجتبی عابدینی ملی پوش شمشیربازی ایران در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان هدف خود از حضور در بازی های آسیایی جاکارتا را کسب مدال اسلحه سابر دانست و تاکید کرد که تمرینات و اردوهای خوب و مسابقات مفیدی را برای آمادگی به منظورز حضور در بازی آسیایی سپری کرده است.

این ملی پوش شمشیر بازی ایران گفت: در این رویداد درصددیم که مدال نقره تیمی بازی های آسیایی دوره قبل را به مدال طلا تبدیل کنیم و برای این مهم خوشبختانه آمادگی خوبی داریم و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.
عابدینی از روند روبه رشد شمشیربازی ایران ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: در بازی های آسیایی قطعا کارسختی پیش رو داریم اما رشد و پیشرفت شمشیربازی ایران در طی این سالها روند خوب و رضایت بخشی داشته است که امیدوارم همچنان ادامه پیدا کند تا علاوه بر درخشش در بازی های آسیایی به مدال المپیک هم دست یابیم.
وی از شعار " یک ایران یک صدا " که برای کاروان ورزش ی ایران برای حضور در جاکارتا در نظر گرفته شده به نیکی نام برد و تصریح کرد: این شعار حس همدلی و انگیزه را در بین ورزشکاران اعزامی بالا خواهد برد .
عابدینی گفت: شعار من هم برای این رقابتها " زنده باد ایران " است و من شخصا تمام توانم را به کار خواهم گرفت تا با مدالم نام ایران را باز هم طنین انداز کنم .نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد