مسابقات در بابل پایان یافت

مسابقات تنیس رده های سنی کمتر از 12 و 14 سال قهرمانی پسران کشور با قهرمانی تنیسورهای تهرانی و فارسی در این دو رده در شهرستان بابل مازندران به پایان رسید.
تنیسورهای تهران وفارس قهرمان مسابقات نوجوانان کشور شدند

به گزارش مازندلیگ،در پایان این مسابقات که پنجشنبه شب درمجموعه ورزشی ایرانا بابل برگزار شد، در دیدار نهایی جدول اصلی بخش انفرادی رده سنی کمتر از 12 سال ، ' امیرعلی قوام' از تهران با پیروزی برابر' کسری رحمانی' از فارس قهرمان شد وجایزه نقدی این مسابقات را نیز از آن خود کرد.
' آرتین نظری ' از تهران و 'محمدمهدی فرج پور' از اصفهان نیز به طور مشترک سوم شدند.


در بخش تیمی این رده نیز ' تیم دو نفره ' امیرعلی قوام و آرتین رضایی' از تهران برابر همشهریان تهرانی خود پیروز شدند و قهرمانی تیمی این مسابقات را نیز جشن گرفتند.


همچنین تیم ' نبی لو و نجاریان ' از آذربایجان غربی و ' آرین حسن زاده و سام پازوکی' از مازندران به طور مشترک به مقام سومی دست یافتند.


در رده سنی کمتر از 14 سال وبخش انفرادی این مسابقات، ' پارسا افسری' از فارس در دیدار نهایی با پیروزی برابر ' امیررضا آرمیون' از آذربایجان غربی به مقام قهرمانی رسید و مقام سومی مشترک این رده نیز به ' سامان رضائیان ' از فارس و ' علیرضا گلزاد ' از اصفهان رسید.


همچنین در بخش تیمی رده سنی کمتراز 14 سال، تیم دو نفره ' حمید الیاسی و آریو جوادی' از تهران با پیروزی برابر ' پارسا افسری و سامان رضائیان ' از فارس بر سکوی نخست وقهرمانی تکیه زدند و مقام سومی مشترک نیز به نمایندگان اصفهان وآذربایجان غربی رسید.


مسابقات تنیس رده های سنی کمتر از 12 و 14 سال قهرمانی پسران کشور با حضور 87 شرکت کننده از استانهای مازندران ، البرز، کرمانشاه ، فارس، خراسان رضوی ، هرمزگان ، کرمان ، قم ، قزوین ، سمنان ، گلستان ، خوزستان ، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری ، تهران ، آذربایجان غربی ، اصفهان ، ایلام ، بوشهر و یزد به مدت یک هفته در باشگاه ایرانا بابل برگزار شد.
' انیس رسولیان' به عنوان سرداور این دوره از مسابقات بود و ' ندا خیرخواهان، نورا موسوی، ندا کاظمی ، مهشید عروجی واحسان جهانی' در تیم داوری این مسابقات حضور داشتند.


علیرضا اقبالی
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد