رئیس ستاد اجرایی مسابقات بین‌المللی غواصی ارتش‌های جهان خبر داد

رئیس ستاد اجرایی مسابقات بین‌المللی غواصی ارتش‌های جهان در بندر نوشهر گفت: حدود 50 ورزشکار در سومین دوره مسابقات غواصی آب‌های عمیق با حضور تیم‌های ایران، چین و روسیه با هم به رقابت می‌پردازند.
رقابت 50 ورزشکار در مسابقات بین‌المللی ارتش‌های جهان در نوشهر

دریادار دوم پرویز سلیمی‌فر عصر امروز در مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات غواصی آب‌های عمیق به میزبانی نوشهر که از ۹ تا ۱۸ مردادماه امسال در حال برگزاری است، اظهار کرد: در حال حاضر هشت کشور در این مسابقات شرکت کردند که پنج کشور تیم برای اجرای این مسابقات اعزام کردند و سه کشور نیز به‌عنوان ناظر مسابقات حضور دارند.

وی با بیان اینکه از فردا مسابقات بین تیم‌ها آغاز می‌شود، افزود: کشورهای ایران، روسیه، سوریه، ونزوئلا و آفریقای جنوبی در این مسابقات تیم دارند و کشورهای اندونزی، آذربایجان و قزاقستان ناظر در این مسابقات هستند.

سلیمی‌فر با اشاره به اینکه این مسابقات یک هفته طول می‌کشد، تصریح کرد: مسابقات دارای هفت آیتم است و تمامی تیم‌ها باید همه آیتم‌ها را انجام دهند.

وی یادآور شد: این مسابقات در حوزه تخصصی و فعالیت‌های عملیاتی غواصان به‌عنوان یک مسابقه مطرح شده و طراحی به‌گونه‌ای است که تمامی فعالیت‌های عملیاتی و تخصصی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

رئیس ستاد اجرایی مسابقات بین‌المللی غواصی ارتش‌های جهان در بندر نوشهر با اعلام اینکه سطح مهارت، توان و سرعت عمل خیلی تاثیرگذار است، خاطرنشان کرد: از هر تیم، ۶ نفر به‌عنوان تیم‌های اصلی و یک نفر به‌عنوان رزرو حضور دارد.

سلیمی‌فر در پایان گفت: حدود ۵۰ ورزشکار در این مسابقات با هم رقابت می‌پردازند.

به گزارش فارس، سومین دوره مسابقات بین‌المللی غواصی با میزبانی کشور ایران برای نخستین بار در نوشهر در حال برگزاری است.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد