ناکامی خونه به خونه بابل در صعود به لیگ برتر فوتبال باشگاههای ایران آن هم با گل شماری در رقابت با تیم هم استانی نساجی قائمشهر ظاهرا هنوز برای مالکان این تیم باور پذیر نشده است که همچنان سرگرم حاشیه سازی برای تیم رقیب هستند .
موج سواری فوتبالی روی پوست خربزه

مالکان خونه به خونه که پس از برد بازی دربی در دور برگشت رقابت های لیگ یک برابر قائمشهری ها آن هم در خانه ، خود را لیگ برتری می دانستند ، شاید گمان نمی کردند که در حسرت نتایج نگرفته در سایر رقابت ها و گل های نزده ، مجبور شوند ناکامی خود را برای هواداران هر روز به یک بهانه توجیه کنند.
اگر چه هر بار حاشیه سازی علیه نساجی به دلیل نداشتن سند و مدرک محکمه پسند به در بسته می خورد ، ولی به نظر می رسد خونه به خونه ای ها همچنان به دنبال آن هستند که این روش را ادامه دهند و شاید هم تا پایان رقابت های لیگ برتر فصل آینده نیز این کار بی نتیجه ادامه داشته باشد.
** اتهام تبانی 
اتهام تبانی نخستین حاشیه سازی مالکان خونه به خونه برای نساجی قائمشهر بود. آنها در گام اول روی برد 6 بر صفر نساجی چی ها برابر راه آهن زوم کردند ، نتیجه ای که باعث شده بود تا خونه به خونه با حداقل 2 گل کمتر از صعود به لیگ برتر جا بماند.
پس از به نتیجه نرسیدن این بهانه به دلیل نداشتن سند و مدرک مستند و قرار گیری نام نساجی در قرعه کشی تیم های لیگ برتری ، این بار خونه به خونه ای ها موضوعی به نام ' صغر سنی ' و
' شناسنامه جعلی ' یکی از بازیکنان نساجی را به میان کشیده اند تا تنور ابهام آفرینی در موفقیت تیم هم استانی را گرم نگه دارند .
این حواشی در حالی با احتمال حذف نام نساجی قائمشهر از لیگ برتر در رسانه ها مطرح می شود که طبق قانون حتی در صورت اثبات ادعای خونه به خونه ، فرد مرتکب تخلف جریمه و به احتمال از فوتبال محروم می شود و تبعاتی چون حذف را برای یک تیم از رقابت های پیش رو به دنبال نخواهد داشت.
در حالی که خونه به خونه ای ها ادعای صغر سنی و جعل شناسنامه را در فضای مجازی و واقعی دست به دست می چرخانند ، مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران هرگونه دریافت مدرک از سوی این باشگاه را تکذیب کرد.
مهدی معافی گفت : تنها اداره ورزش و جوانان شهر بابل نامه ای را در خصوص شناسنامه جعلی یکی از بازیکنان نساجی به فدراسیون فوتبال ارسال کرد و رونوشتی از آن نامه را برای ما ارجاع داد.
وی بدون اشاره به مستندات جمع آوری شده در مورد جعلی بودن شناسنامه یکی از بازیکنان نساجی ، افزود : این مستندات به حراست کل وزارت ورزش و جوانان ارسال شد و وزارتخانه نیز به حراست فدراسیون فوتبال ارسال کرده است .
** جریمه بازیکن در صورت صحت ادعا
مدیر حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت که پرونده شناسنامه جعلی این بازیکن در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در دست بررسی است و مسئولان امنیتی استان نیز پیگیر این موضوع شدند.
معافی افزود : این پرونده در صورت صحت ادعا نیز جریمه و یا محرومیت برای بازیکن به دنبال دارد و تبعاتی برای باشگاه نساجی و یا تغییر در نتیجه نخواهد داشت.
رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران مرداد ماه سال جاری برگزار می شود و در نخستین هفته از این رقابت ها که بازیکنان چهارم مرداد ماه پا به توپ می شوند ، نساجی قائمشهر میزبان ذوب آهن اصفهان است.منبع: ایرنا


نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


هادی 7 1 دوشنبه 18 تير 1397-12:41

با درود
ضمن تشکراز شروع مجدد فعالیت ..واقعا حیفه چندوقت یبار فیلتون یاد هندستون میکنه چندروز یا حتی چند ماه هیچ خبری کار نمیکنید یا بعضا خیلی تابلو از تیمی خاص حمایت میکنید.....واقعا حیفه مازند لیگ با توجه به سابقه واعتبار گذشته میتونه بعنوان یک سایت خبری وزین تمام خبرهای ورزشی استانو فقط با توجه به تعداد مخاطبین پوشش بده نه خدای نکرده بخاطر رانت ولابی وحمایت مالی...... بخصوص که امسال نساجی لیگ برتری شده وخیلی ها میخوان اخبار دقیق نقل وانتقالات ومشکلات حاشیه ها روند بازسازی استادیون وطنی رو پیگیری بکنن .....امیدوارم این سایت خوب دیگه هوس تعطیلی بسرش نزنه.... پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد