مدافع مازندرانی تیم ملی

مرتضی پورعلی گنجی مدافع مازندرانی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 با تاکید بر این که بازیکنان تیم ملی تمام توانشان را در سه بازی جام جهانی به خرج دادند ، گفت : برای صعود به مرحله بعدی فقط یک کمی خوش شانسی کم داشتیم 
مرتضی پورعلی گنجی : کمی خوش شانسی کم داشتیم

علیپور پنجشنبه شب در آئین تجلیلی که همشهریان بابلی به مناسبت بازگشتش از جام جهانی ترتیب دادند ، افزود : ملی پوشان با هم متحد و هم قسم شدند و ملت ایران شاهد بودند که با تمام وجود در زمین فوتبال بازی کردیم و اگر کمی خوش شانسی یار ما بود ، به طور قطع به دور بعد صعود می کردیم. 
مراسم استقبال و تجلیل از از مدافع بابلی تیم ملی با حضور جمع زیادی از دوستارانش در سالن سردار سجودی برگزار شد. 
پورعلی گنجی متولد سال 1371 از گنج افروز بابل است که ورزش فوتبال را از دوران کودکی در زادگاهش آغاز کرد و با پیشینه بازی در تیم ملی رده های نوجوانان، جوانان و امید ،با حضور در تیم ملی فوتبال بزرگسالان و با درخشش خوب خود تحسین علاقه مندان فوتبال را برانگیخت. 
این مدافع مستحکم بابلی که هم اکنون در تیم باشگاهی ' السد ' قطر توپ می زند یکی از بازیکنان موفق آن تیم نیز محسوب می شود. 
مرتضی پورعلی گنجی که در 2 سالگی پدرش را از دست داد ، شب گذشته به همراه مادرش در جمع همشهریان خود حاضر شد ، ذر کنار مادرش در مراسم نشست و همراه با مادرش تابلوی اهدائی را تحویل گرفت .
مدافع مازندرانی تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه در جمع هواداران و ورزش دوستان بابلی گفت : بسیار خرسندم که توانسته ایم دل ملت ایران را شاد کنیم و براین باوریم که شکستن دل مردم خیلی راحت است ، اما شاد کردن مردم کار سختی است که با تلاش طاقت فرسا توانسته ایم این امر را محقق کنیم. 
وی افزود : تیم ملی فوتبال ایران که با اسپانیا، پرتغال و مراکش هم گروه بود ، به گروه مرگ معروف شد و خیلی ها معتقد بودند ما در هر سه بازی با سه گل شکست می خوریم. 
پورعلی گنجی که دفاع حرفه ایش از حریم تیم ایران در مستطیل سبز بارها توسط کارشناسان برجسته فوتبال جهان مورد تمجید و تحلیل قرار گرفت ، گفت : غیرت و تعصب بازیکنان در زمین فوتبال باعث شد قوی ترین تیم های جهان در مقابل بازی با ایران به زحمت فراوان افتادند.
وی ابراز امیدواری کرد که افتخار آفرینی تیم ملی فوتبال همچنان ادامه داشته باشد. 
در مراسم استقبال و تجلیل از مدافع میانی تیم ملی فوتبال ، تابلوی یوزپلنگ ایرانی که نماد تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2018 بود ، به وی اهداء شده است.
تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه با برد در مقابل مراکش و باخت در مقابل اسپانیا و تساوی 1 بر 1 در بازی آخر خود برابر پرتغال ، با کسب 4 امتیاز از ادامه حضور در مرحله یک هشتم نهایی باز ماند و بازیکنان به کشور بازگشتند. 
مازندران سه بازیکن شامل مرتضی پورعلی گنجی ، رامین رضاییان و امید ابراهیمی در تیم ملی فوتبال ایران برای جام جهانی 2018 روسیه داشت .


علیرضا اقبالی

منبع: ایرنا

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد