مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: در جلسه‌ای که با صنیعی‌فر و نکونام داشتم سوتفاهم‌ها برطرف شد
امیری: با رفع دلخوری‌ها در نساجی ماندگار شدم/ نکونام و مدیران باشگاه مخالف بازیکن‌سالاری هستند
به گزارش مازندلیگ، علی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اینکه چه شد که بعد از استعفایش در باشگاه نساجی ماندنی شد، گفت: امروز جلسه‌ای با حضور بنده، آقای صنیعی‌فر مالک باشگاه و جواد نکونام برگزار شد. این جلسه پیرامون مسائلی بود که باعث دلخوری وسوتفاهم بود و با صحبت‌هایی که در جلسه مطرح شد سوتفاهمات رفع شد و آقای صنیعی‌فر هم از من و هم از نکونام خواست که با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

وی افزود: با توجه به صحبت‌هایی که مطرح کردیم و تأکید آقای صنیعی‌فر هم بود کارمان را از امشب آغاز می‌کنیم. آقای صنیعی‌فر گفتند مهم نام بزرگ نساجی است و همه باید برای موفقیت آن تلاش کنیم و از هیچ کوششی دریغ نکنیم. ضمن اینکه هم خود مالک باشگاه و هم نکونام مخالفت شدید خود را با بازیکن‌سالاری اعلام کردند و مصوب شد که همه بازیکنان براساس چارچوب انضباطی و مالی باشگاه رفتار کنند.

امیری تأکید کرد: من باید یک تشکر ویژه از هواداران نساجی داشته باشم که در دو روز گذشته پس از شنیدن بحث استعفای من محبت زیادی به من داشتند و با پیام‌های خودشان من را شرمنده کردند. ما از امشب مذاکرات خود برای جذب بازیکنان مورد نیاز را شروع می‌‌کنیم و از پنج‌شنبه هم تمرینات‌مان استارت می‌خورد.

وی در پاسخ به این سؤال که بودجه نساجی برای لیگ برتر چطور بسته شده است، گفت: نساجی جزو باشگاه‌هایی است که بودجه آن مشخص است و به قولش عمل می‌کند. تصمیم بر این است که در همان ابتدای قرارداد ۳۰ درصد به بازیکنان پرداخت کنیم و مابقی قرارداد طبق آیین‌نامه مالی باشگاه پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه نساجی درباره لیست ورود و خروج این تیم گفت:‌ لیست ورود و خروج چندان معنایی ندارد بازیکنانی که قراردادشان تمام شده بی‌معنی است که در لیست ورودی و خروجی قرار دارند. قطعاً بازیکنانی که بخواهیم تا آخر هفته با آنها تماس خواهیم گرفت و آنهایی هم که تماس گرفته نمی‌شود حتماً بازیکن آزاد هستند و تکلیف‌شان مشخص است.
نظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


AB.AM 10 5 دوشنبه 21 خرداد 1397-19:18

لقب نساجی رو باید باشگاه ستاره ساز نامید. نه بازیکن، نه مربی، نه مدیرعامل و نه به سرمایه گذار وابسته نیست اما به هوادارانش وابسته هست و در لحظات سخت به شما نیازمند هست. بنابراین امثال عباس زاده ها نساجی بازیکن زیاد داشته و بدون هیچ منتی مدون نساجی باید باشند. هر بازیکن بی نام و نشانی در نساجی ستاره میشه و اینرو باید به گوش تمام بازیکنان لیگ رسوند. پاسخ

هادی 9 3 سه شنبه 22 خرداد 1397-01:12

از آقای امیری تشکر میکنم که برگشتن واجازه ندادن که دشمنان نساجی محبوب خوشحال بشن.بهر طریق تو هر خانواده ایی اختلاف نظر هست...مهم اینه که همه بازیکنان ومربیان ومدیران بدونن هیچ اسمی مهمتر ار نساجی نیست..برای ما هواداران تنها خط قرمز فقط نساجیه هیچ بازیکنی مهمتر از نساجی نیست... پاسخ

حسن 8 12 سه شنبه 22 خرداد 1397-01:42

این اقای بابلی رو از تیم بندازین بیرون...مایه تاسف ماست که بهش باج میدین پاسخ

9 7 سه شنبه 22 خرداد 1397-13:51

چطوري بابولي

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد