دبیر هیات کشتی مازندران گفت که تیم پاس ساری به عنوان نماینده این استان در فصل جدید مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور شرکت می کند.
تیم پاس ساری نماینده مازندران درلیگ برتر کشتی شد
به گزارش مازندلیگ، غلامرضا نوری زاده عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم پاس در فصل گذشته این مسابقات با نام تیم پاس رستمکلا حضور داشت و در پی توافقی که میان باشگاه فرهنگی ورزشی پاس و هیات ورزش های کارگری مازندران انجام شد ، این انتقال از شرق به مرکز مازندران انجام شد.

وی گفت که حسین کریمی مربی مازندرانی و از اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد ایران در المپیک ریو به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شده و محمد یوسفی مربی فصل گذشته تیم پاس رستمکلا نیز در کادر فنی جدید تیم پاس ساری حضور خواهد داشت.


دبیر هیات کشتی مازندران با بیان اینکه هنوز کشتی گیران تیم پاس جذب و اسامی نفرات این تیم نیز مشخص نشده است ، افزود که جذب نفرات این تیم نیز از هفته آینده به تدریج آغاز خواهد شد.


مازندران در رقابت های امسال لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاههای کشور که هفته سوم آن به پایان رسیده با چهار تیم پتروشیمی بهشهر ، هیات کشتی بابلسر ، شهدای پازوار امیرکلا و شهر بی نقطه ساری حضور دارد.
فصل جدید مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور از شهریور ماه شروع می شود.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد