مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم هواداران کمک کنند تا در تیم جا بیفتم و بتوانم بازی‌هایی که در لیگ یک انجام دادم را در استقلال هم انجام بدهم.
روح الله باقری: برای خونه به خونه  آرزوی موفقیت می‌کنم/هواداران کمکم کنند تا بازی‌های خوبم در لیگ یک را در استقلال تکرار کنم

به گزارش مازندلیگ و به نقل از فارس، روح الله باقری در خصوص پیوستنش به تیم فوتبال استقلال صحبت‌های زیر را انجام داد.
* ابتدا درباره حضورت در استقلال صحبت کن...
واقعا برایم افتخار است که پیراهن تیم استقلال را میپوشم و این یکی از بزرگترین آرزوهای زندگی من است که محقق شد. فقط این را بگویم که امیدوار هستم لایق این پیراهن باشم و بتوانم دل هواداران استقلال را شاد کنم.
* دوست داری چه شماره پیراهنی را در استقلال بپوشی؟
هنوز چیزی مشخص نشده و همه چیز بسته به نظر آقای شفر و مدیریت باشگاه دارد. من در همه تیم ها پیراهن شماره ۱۰ را پوشیده ام و دوست دارم در استقلال هم شماره ۱۰ را بپوشم اما همانطور که گفتم باید ببینم نظر باشگاه و سرمربی تیم چیست.
* فصل گذشته سجاد شهباززاده شماره پیراهن را به تن داشت.
بله در جریان هستم و امیدوارم که بتوانم در استقلال هم این شماره پیراهن را استفاده کنم اما تابع تصمیم باشگاه و سرمربی تیم هستم.
* با سرمربی تیم آقای شفر صحبتی نکردی؟
 در نشست اول که با مسئولان باشگاه داشتم نظر آقای شفر روی من مثبت بود و حالا هم او در کشور آلمان حضور دارد و به همین دلیل من شب گذشته موفق نشدم با او صحبت کنم.
* نظرت در مورد خط حمله استقلال چیست. تو و آقاخان به عنوان خریدهای استقلال در این خط معرفی شده اید.
در همین اول بگویم از خدایم است تیام در استقلال بماند چون او مهاجم بسیار خوبی است. امیدوارم در کنار مرتضی آقاخان بتوانیم خط حمله خوبی را تشکیل دهیم و البته هر بازیکنی در کنار ما در خط حمله حضور داشته باشد سعی می‌کنیم بهترین عملکرد را از خودمان نشان دهیم. مهم موفقیت استقلال است و ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که به امید خدا یک ستاره دیگر روی پیراهن استقلال اضافه کنیم.
*. به نظر خودت شفر از عملکرد تو در کدام بازی ها راضی بوده که تو را در لیست استقلال قرار داده؟
همانطور که می‌دانید ما فصل گذشته با خونه به خونه در جام حذفی خوب عمل کردیم و توانستیم حریفانمان را یک به یک شکست دهیم تا زمانی که به استقلال رسیدیم. ظاهراً فیلم های من هم توسط سرمربی استقلال دیده شده بود به همین خاطر با مدیر برنامه‌های من صحبت شد و در نهایت شب گذشته به استقلال پیوستم.
* هواداران استقلال چه انتظاری باید از روح الله باقری داشته باشند؟
امیدوارم با حمایت تماشاگران استقلال خیلی زود در تیم جا بیفتم و بتوانم همان بازی هایی که در لیگ یک انجام دادم و گلهایی را که زدم برای استقلال هم تکرار کنم. موفقیت در استقلال و موفقیت تیم برای من در اولویت خواهند بود و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنم.
* و صحبت پایانی در مورد خونه به خونه بابل؟
من برای خونه به خونه بابل آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم امسال این تیم از لیگ دسته اول به لیگ برتر صعود کند و جا دارد در همین جا از هم تیمی هایم در خونه به خونه تشکر کنم و امیدوار هستم سال بعد این تیم در لیگ برتر مقابل رقبا بازی کند.
نظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


بابل 5 1 يکشنبه 13 خرداد 1397-04:19

ان شاالله موفق باشی روح الله عزیر.بازیکن با اخلاق و بی حاشیه پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد