رئیس هیات فوتبال مازندران گفت که در صورت پایان نیافتن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر، دیدار خانگی نساجی در شهرهای ساری و یا سیمرغ پیگیری می شود.
بهروان: به نظر می رسد ورزشگاه وطنی حداقل برای سه بازی نخست نساجی آماده نشود/  ورزشگاه سیمرغ از هر لحاظ آماده میزبانی است
به گزارش مازندلیگ، غلامرضا بهروان روز شنبه به خبرنگارایرنا افزود : براساس قوانین سازمان لیگ برتر تیم ها باید سه ورزشگاه را برای بازی های خانگی معرفی کنند که نساجی قائمشهر علاوه بر شهید وطنی، ورزشگاه سیمرغ و ساری را برای این دیدارها به سازمان لیگ معرفی کرد.

وی اضافه کرد : چنانچه ورزشگاه در دست بازسازی شهید وطنی قائمشهر تا پیش از شروع لیگ برتر ( 14 مردادماه 97) تکمیل نشود، دیدارهای نساجی در یکی از 2 ورزشگاه دیگر انجام خواهد شد.
پیش از این در فضای مجازی مازندران شایعه شد که به دلیل آماده نشدن ورزشگاه وطنی قائمشهر دیدارهای خانگی نساجی در لیگ برتر تهران انجام می شود.
*** استادیوم سیمرغ آماده تر از ساری 
وی اظهارداشت : استادیوم ورزشی سیمرغ ( کیاکلا) از هر لحاظ برای این رقابت ها آماده است ، ولی چمن ورزشگاه 15 هزار نفری ساری نیاز به بازسازی دارد که در صورت قطعی شدن برگزاری دیدار نساجی در این زمین، چمن بازسازی می شود.
رئیس هیات فوتبال مازندران گفت که به نظر می رسد ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر حداقل برای دو تا سه بازی اول آماده نشود، ولی پس از آن برای سایر بازی های خانگی نساجی می تواند از این زمین استفاده کند.
عملیات بازسازی جایگاه تماشاگران ورزشگاه وطنی قائمشهر برای برگزاری رقابت های لیگ برتر از یک ماه قبل با اعتبار 45 میلیارد ریالی شروع شد و پیش بینی می شود تا زمان شروع لیگ برتر تکمیل شود.
نساجی قائمشهر تنها نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران است و پس از 13 سال مازندران وارد این رقابت های سطح اول فوتبال کشور شد.
شنیده می شود رایزنی برای خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری از سوی مالکان خونه به خونه دیگر نماینده مازنی ها که با تفاضل گل از لیگ برتر بازماند، در حال انجام است.
گفته می شود مالکان خونه به خونه به دنبال رایزنی برای خرید امتیاز تیم گسترش فولاد تبریز هستند که برای ادامه حضور در این رقابت ها با مشکل مالی شدید مواجه است.
در لیگ برتر فوتبال ایران 16 تیم حضور دارند و این رقابت ها برای مازنی ها با نخستین دیدار نساجی با ذوب آهن پس از 13 سال استارت می خورد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:7

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


hamid 3 5 شنبه 12 خرداد 1397-12:47

بانک ملت باید تهران بازی کنه مگه تیم تهرانی میتونه بره شهر دیگه بازی کنع
به حق ویزهای نشنیده پاسخ

3 0 سه شنبه 15 خرداد 1397-00:09

حمید خان ساقیتو عوض کن...اثرات جنس بده. از بزرگترات بپرس بهت میگن باشگاه نساجی کی تاسیس شد باشگاه شهناکه امامعلی حبیبی قهرمان بزرگ المپیک بخاطرش اومد شاهی تمرین کشتی که متعلق به کارخانه نساجی و باشگاه نساجی دهه۳۰توسط روسها درست شد تیم فوتبال نساحی قبل از انقلاب تو دسته یک شاهی بهمراه تیمهای چون تاج شاهی شاهین عقاب ودارایی و....فعال بودبعد از انقلاب بانک ملت که مربیش رحیم دست نشان کارمند بانک ملت تاسیس شد دوسال قهرمان قائمشهر شدوبعنوان نماینده قائمشهر قهرمان لیگ استان شد سال بعدش دیگه بانک ملت تیمداری نکرد تمام بازیکنان بانک ملت به نساجی مازندران کوچ کردن ونساجی قهرمان قائمشهر شد واز اون به بعد نماینده قائمشهر تولیگ مازندران شد اون موقع هر تیمی قهرمان میشد همونسال بعنوان نماینده شهر تولیگ استان شرکت میکرد.یه چیزی شنیدی چون جنس بد میزنی همیشه تو توهمی..دقیقا همون جریان آقا گودرز وشقایقه .....این مطابو بهت گفتم که دقیق بدونی واز توهم خارج بشی ..با این داستانات کمتر موجبات خنده دیگرانو فراهم کن

hamid 2 4 يکشنبه 13 خرداد 1397-22:26

تاریخ دروغ نمی گوید
میدونم حقیقت تلخه وبراتون باورش سخته
ولی امتیاز میخریدید وقتیکه امتیاز خریدن مد نبود

6 3 شنبه 12 خرداد 1397-23:15

بابووولي اول برو نوشتنتو ياد بگير بعد بيا حرف مفت بزن.هنوز ميسوزه؟چطووووري بابليييي

محمدامین 4 1 دوشنبه 14 خرداد 1397-22:25

آقایان بابلی از لیگ یک چه خبر،به نظرم از الان داور،جادوگر و رشوه، پنالتی و هر آنچه می توانید برای فصل بعد انجام بدهید وقت طلا ست پاسخ

hamid 1 3 سه شنبه 15 خرداد 1397-05:25

تبانی کنندگان قرن

سیاوش 4 0 دوشنبه 14 خرداد 1397-23:57

از هوادار نساجی میخوام که بیجهت انرژی خودشو درگیر مسایل کوچیک با بعضی هوادادای تیمهای دیگه نکنه؛ این انرژیها بایستی هدایت بشه به سمت برای حمایت از نساجی مازندران. پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد