اگر خونه به خونه به لیگ برتر صعود کند شاید در این تیم بازی کنم

مهاجم تیم فوتبال خونه به خونه بابل گفت:هر بازیکنی در ایران آرزو دارد در استقلال و پرسپولیس بازی کند،من هم دوست دارم اگر شرایط استقلال برایم فراهم باشد در این تیم بازی کنم و این موضوع برایم افتخار است.
باقری:شرایط فراهم باشد دوست دارم در استقلال بازی کنم

به گزارش مازندلیگ، روح‌الله باقری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه با استقلالی‌ها به توافق رسیده است گفت:مدیر برنامه‌های من در حال مذاکره با باشگاه استقلال است و من هم تازه شب گذشته به تهران برگشتم.

وی افزود: با مدیر برنامه‌هایم که صحبت کردم گفت که از چند تیم از جمله استقلال پیشنهاد دارم و قرار شده مذاکرات با آنها ادامه داشته باشد.امیدوارم طی روزهای آینده اتفاقات خوبی بیفتد.

مهاجم فصل گذشته خونه به خونه در خصوص اینکه آیا خداحافظی‌اش از خونه به خونه قطعی است یا خیر گفت: فکر نمی‌کنم در خونه به خونه بمانم مگر اینکه این تیم به لیگ برتر بیاید.

وی در پایان در خصوص اینکه آیا پیشنهاد استقلال او را وسوسه نکرده است گفت: هر بازیکنی در ایران آرزو دارد در استقلال و پرسپولیس بازی کند،من هم دوست دارم اگر شرایط استقلال برایم فراهم باشد در این تیم بازی کنم و این موضوع برایم افتخار است.
نظر تایید شده:4

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


hamid 3 3 شنبه 12 خرداد 1397-09:58

قاتل کی بودی تو؟؟
بعضیا با اسمت هنوز خاطره دارن
روح الله آتیشش بزن
پاسخ

هادی 2 1 يکشنبه 13 خرداد 1397-01:16

تیمای کوچیک ودرپیت بزرگترین آرزو وافتخار که تو تاریخچه شون ثبت میشه بردن تیمای بزرگه...ما جشن صعود تهران قائمشهر گرفتیم وپماد سوزش صعودنساجی رو تولیدکردیم شما برید جشن بردن نساجی رو بگیریدما راضی هستیم

hamid 3 3 شنبه 12 خرداد 1397-18:06

جلال رافخایی
و دیگر هیچ...

449494 5 2 شنبه 12 خرداد 1397-11:57

بازیکن شماره 4 هفته 4 سال 94 دقیقه 94
449494

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد