هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته اول کشتی برگزار شد و در مهم ترین دیدار تیم شهربی نقطه ساری در امیر کلا مغلوب تیم شهدای پازاوار این شهر شد.
نتایج هفته سوم لیگ دسته یک کشتی/ از شکست ساروی ها در دربی مازندران تا سومین برد پیاپی بهشهری ها
به گزارش مازندلیگ، در چارچوب رقابت های هفته سوم لیگ دسته یک کشتی باشگاه های کشور، شامگاه پنجشنبه در شهرهای مختلف پیگیری شد و نمایندگان مازندران شب تلخ و شیرینی را سپری کردند.
در مهم ترین دیدار این هفته در گروه دوم،  تیم کشتی آزاد شهدای پازوار امیر کلا در خانه میزبان ساروی ها بودند و در حالی که از حمایت هواداران امیرکلایی بهره می بردند با نتیجه۶ بر ۴ موفق شدند از سد تیم شهر بی نقطه ساری عبور کنند تا دومین شکست شاگردان صائب کلانتری را رقم بزنند.
در گروه اول، تیم پتروشیمی بهشهر در در ادامه روند موفقیت آمیزش در تبریز دست به کار بزرگی زد و با نتیجه ۶ بر ۴ پالایش تبریز را شکست داد تا بهشهری ها سومین برد پیاپی خود را جشن بگیرند.تیم هیات کشتی بابلسر در همین گروه در بندرگز به مصاف هیات کشتی این شهر رفت و با نتیجه ۶ بر ۴ مغلوب حریف شد تا دومین شکست بابلسری ها در کارنامه ثبت شود.
در کشتی فرنگی هم هر دو نماینده مازندران در تقابل با رقبای خود شکست را پذیرا شدند و دست خالی میدان را ترک کردند.تیم لبنیات دوشه هراز آمل پنجشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم میزبان آنزان ایذه بود که در پایان با نتبجه ۶ بر ۴ نتیجه را به رقیب واگذار کرد.این دومین شکست آملی ها در لیگ بود. تیم سید بابل هم در اهواز مهمان پویش این شهر بود و با قبول شکست مقابل نماینده اهواز دست خالی راهی بابل شد.
 نتایج ۶ دیدار برگزار شده از هفته سوم رقابت‌های لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی به شرح زیر است:
کشتی آزاد گروه A:
هیات کشتی بندرگز (میزبان) 6 - هیات کشتی بابلسر (میهمان) 4
پالاسازه جهانی تبریز (میزبان) 4 - پتروشیمی بهشهر (مهمان) 6
کشتی آزاد گروه B:
شهرداری مشهد (میزبان) 4 - راه وشهرسازی گلستان (میهمان) 6
شهدای پازوار امیر کلا (میزبان) 6 - با شهر بی نقطه ساری (مهمان) 4
کشتی فرنگی گروه A:
رضا پویش اهواز (میزبان) 6 - سید بابل (میهمان) 4
کشتی فرنگی گروه B:
لبنیات دوشه هزار آمل (میزبان) 4- آنزان ایذه (میهمان) 6


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد