رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار از ریزش سالن قدیمی کشتی کوهیخیل شهر جویبار خبر داد .
سالن کشتی کوهیخیل جویبار به گل نشست!
به گزارش مازندلیگ، علی سلیمانی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران ، افزود : سالن قدیمی کشتی کوهیخیل شهر جویبار با حدود 30 سال قدمت و بیش از 450 مترمربع فضا در وضعیت ریزش قرار دارد .

وی دلیل ریزش این سالن را نفوذ آبهای سطحی به بدنه این سالن اعلام کرد و گفت که نفوذ آبهای سطحی باعث شده تا ساختار فیزیکی این سالن کشتی سست شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار افزود : به اداره کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرده ایم که این سالن تحت هر شرایطی باید بسته شود .
سلیمانی همچنین با بیان اینکه بازسازی مجدد این سالن 200 میلیون تومان هزینه می طلبد که به صرفه نیست ، گفت: برای ساخت مجدد این سالن نیز یک میلیارد تومان نیاز است که در حال حاضر مجوز ساخت برای ورزشگاه های جدید داده نمی شود. 
قهرمانان به نامی همچون مهدی عشقی ، نخودی ، کمیل قاسمی ، مهدی حاجی زاده ، رضا یزدانی و غیره استارت کشتی خود را از این سالن آغاز کرده اند.
ساخت سالن کشتی پنج هزار نفره در سال 95توسط دولت تدبیر و امید در جویبار اغاز شد که هم اکنون این سالن در حال راه اندازی است.


** تکمیل 2 سالن در جویبار تا پایان سال 
سلیمانی همچنین از بودجه یک میلیارد و 500 میلیارد تومان از محل ارزش افزوده برای تکمیل پنج سالن ورزشی در این شهرستان خبر داد گفت که سالن های ورزشی روستای آستانه سر و واسوکلا تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جویبار ادامه داد : همچنین خوابگاه ورزشی نیز با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است و 2 سالن دیگر واقع در روستاهای انار مرز و گل محله در دست بررسی است تا با تخصیص کامل اعتبار این 2 سالن هم به بهره برداری برسد.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد