دارنده مدال طلای کشتی آزاد جوانان جهان گفت: مصدومیتم در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی وحشتناک بود، اما تلاش می‌کنم هرچه زودتر به تشک کشتی برگردم.
ایمان صادقی: مصدومیتم وحشتناک بود/ تلاش می‌کنم هرچه زودتر به تشک کشتی برگردم

به گزارش مازندلیگ، ایمان صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره مصدومیتش در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد گفت: پس از پیروزی در مسابقه اول، در دیدار مقابل یخ‌کشی در حالی که با نتیجه ۹ بر ۲ تا حدود یک دقیقه به پایان مسابقه جلو بودم، اما در یک فعل و انفعال احساس کردم کتفم آسیب دیده است، اما با توجه به اینکه بدنم گرم بود متوجه شدت آسیبدیدگی نشدم.

وی ادامه داد:‌ وقتی دوباره برای سرشاخ شدن رفتم، کتفم مجددا گیر کرد به طوری که از درد به خودم می‌پیچیدم و خودم را به بیرون تشک انداختم. مربیانم گفتند ادامه ندهم و پزشک مسابقات هم نظرش همین بود، اما وقتی دیدم از حریف پیش هستم و می‌توانم به راحتی برنده شوند دوباره به مسابقه ادامه دادم و حتی با یک دست از حریف زیر گرفتم، اما وقتی می‌خواستم مجددا او را به بیرون از تشک بیندازم مجدداً کتفم صدای وحشتناکی داد به طوری که از درد به خودم پیچیدم و از حال رفتم؛ نمی‌دانم دیگر چه اتفاقی افتاد.

دارنده مدال طلای جوانان جهان تصریح کرد: پیش از مصدومیت خیلی راحت کشتی می‌گرفتم و به راحتی می‌توانستم برنده مسابقه باشم چون اختلافم با حریفم خیلی زیاد بود. وقتی از تشک خارج شدم دردم وحشتناک شده بود و با هر دشواری بود با آژانس خودم را به بیمارستان رساندم. مدارک پزشکی‌ام را هم به فدراسیون ارائه دادم.

صادقی درباره شدت مصدومیتش گفت: یکی از پزشکان گفت که کتفم نیاز به جراحی دارد، اما نظر یک پزشک دیگر این بود که تنها بافت نرم آسیب دیده است و نیازمند جراحی نیست و با فیزیوتراپی قابل درمان است. من هم بعد از مسابقات جلسات فیزیوتراپی را آغاز کرده‌ام؛ درد کتفم بسیار بهتر شده است و می‌توانم دستم را تکان دهم، اما هنوز توانایی انجام حرکات ورزشی را ندارم.

وی درباره آینده اش گفت: در حال حاضر اولویت اصلی من درمان مصدومیتم است تا بتوانم با آمادگی کامل به روی تشک برگردم. بعد از درمان مصدومیتم اگر کادر فنی صلاح دانست در هر تورنمنتی که لازم بدانند روی تشک خواهم رفت تا بار دیگر خودم را ثابت کنم. من سرباز تیم ملی هستم و هر زمانی به حضورم نیاز بوده روی تشک رفته‌ام.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد