آفتاب پشت ابر نخواهد ماند!

وکیل باشگاه خونه به خونه گفت: امیدوارم کمیته اخلاق نیز بدون ملاحظه هر گونه نام و نشان با قاطعیت به  پرونده تبانی رسیدگی کند.
وکیل باشگاه خونه به خونه: وجدان عمومی از باخت آنگونه شش بر صفر راه آهن مقابل نساجی قانع نشده است
به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت رسمی باشگاه خونه به خونه بابل، پرونده شکایت رسمی باشگاه خونه به خونه در خصوص وقوع تبانی در مسابقه دو تیم راه آهن و نساجی کماکان در دیوان تحقیق کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در حال رسیدگی می باشد. اگرچه ما از روند تحقیقات دیوان تحقیق اطلاعی نداریم و از طولانی شدن آن راضی نیستیم؛ ولی اساسا از آنجائیکه بررسی پرونده های تبانی در ورزش بخصوص فوتبال دارای پیچیدگی و ابعاد مختلفی بوده و حکم نهایی صادره دارای آثار و تبعات حقوقی مختلفی می باشد، فعلا در مورد عملکرد کمیته محترم اخلاق پیشداوری نمی کنیم و با حسن نیت به موضوع نگاه کرده و حمل بر این می گذاریم که واقعا اتمام تحقیقات، مستلزم زمان بیشتری است. 
ما از آقای تورک ریاست محترم کمیته اخلاق و آقای اثنی عشری دبیر محترم آن کمیته درخواست کردیم که دستور فرمایند دیوان محترم تحقیق حتی الامکان با جدیت و سرعت بیشتری به تحقیقات ادامه بدهند تا این موضوع فرسایشی نشده و هرچه سریعتر و قبل از قرعه کشی مسابقات لیگ برتر آتی که پنج شنبه هفته آینده خواهد بود، تعیین تکلیف گردد. در حال حاضر نگرانی باشگاه خونه به خونه و طرفداران آن باشگاه، نه فقط طولانی شدن فرآیند تحقیقات، بلکه نگران این هستند که طولانی شدن فرآیند تحقیقات و نزدیک بودن زمان قرعه کشی مسابقات فصل آتی لیگ برتر و برگزاری مسابقات جام جهانی بگونه ای دیگر کمیته اخلاق در مقابل کار انجام شده قرار دهد. 
دکتر رفیعی در مورد مدارک و مستندات ادعای تبانی افزود: 
مهمتر از همه اسناد و مدارک، فیلم کامل مسابقه دو باشگاه نساجی و راه آهن و فیلم خلاصه صحنه هایی از بازی وجود دارد که ما مدعی و شاکی هستیم که حداقل چهار بازیکن راه آهن در تبانی منجر به باخت شش بر صفر راه آهن مقابل نساجی مشارکت داشته اند. آن صحنه ها را هرکسی مشاهده کند خود می تواند قضاوت کند که در مسابقه چه اتفاقی افتاده است!؟
مضافا اینکه از همه مردم بخصوص جامعه فوتبال کشور و حقوقدانان ورزشی استدعا میکنم مصاحبه مورخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ (یعنی کمتر از بیست ساعت بعد از بازی راه آهن و نساجی) آقای جعفر ابراهیمی سر مربی باشگاه راه آهن با سایت ورزش سه را بخوانند که گفت : 
" از فدراسیون فوتبال و کسانی که پیگیر هستند درخواست بررسی ماجرا را دارم. ما هم هر کمکی از دستمان برآید انجام می دهیم تا مسببان باخت سنگین ما شناسایی شوند و درس عبرتی برای بقیه باشد. از سوی دیگر از مدیران باشگاه‌های دیگر می‌خواهم بازیکنانی که مشخص است تبانی کرده‌اند را سال بعد به خدمت نگیرند. من هم این نفرات را نمیبخشم و به خدا واگذار شان می کنم."
بنابراین وجدان عمومی مردم که از باخت آنگونه شش بر صفر راه آهن در برابر نساجی قانع نشده است از ریاست محترم فدراسیون فوتبال و جناب آقای تورک ریاست محترم کمیته اخلاق می پرسد مگر چه اتفاقی افتاده است که سرمربی راه آهن از آنان استمداد نموده و خواهان رسیدگی به تبانی می شود و از درس عبرت ... تبانی کنندگان حرف می زند؟ مگر چه شده که سرمربی راه آهن التماس میکند که به این پرونده رسیدگی شود؟ چرا سرمربی راه آهن از سایر باشگاهها درخواست کرده که اون چند بازیکن تبانی کننده را بعنوان بازیکن خود جذب نکنند؟
اتفاقاً سوال مردم از اینجانب این است که اگر در یک مسابقه ای در اروپا یا هرکشوری دیگر غیر از ایران، سرمربی یک تیمی که ۶ بر صفر با آن فضاحت به تیم مقابل باخته بود، چنین مصاحبه‌ای می کرد، کمیته اخلاق و فدراسیون فوتبال آن کشور چه بررسی هایی یا ریشه یابی از وقایع قبل، حین و بعد از آن مسابقه انجام می دادند؟ و چه رسیدگی‌های پس از انتشار این مصاحبه صورت می‌گرفت؟ آیا تا بحال کمیته محترم اخلاق فدراسیون فوتبال یا ریاست محترم و سایر مسئولین فدراسیون فوتبال تماسی با سرمربی راه آهن و یا تحقیقی از وی نموده اند؟ آیا از ایشان پرسیده اند آن بازیکنانی که ایشان حرف از تبانی آنان زده اند چه کسانی هستند؟ نگرانی اینست که تاکنون فدراسیون و ارکان قضایی آن برای بررسی موضوع و استماع اظهارات و تحقیق از سرمربی راه آهن هیچ اقدامی نکرده باشند تا مثل موارد دیگر، آن سرمربی محترم حرفهایی که در اون مصاحبه زده را پس بگیرد؟ 
همین موضوع در مورد چند بازیکن راه آهن هم مطرح است که ما اسمشان را در شکایت خودمان آورده و خواهان احضار و تعقیب آنها توسط کمیته محترم اخلاق شدیم. نمیدانم طی سه هفته گذشته مورد تحقیق، احضار و تعقیب کمیته محترم اخلاق قرار گرفتند یا نه؟ اگر اقدامی در مورد آنان نشده باشد جای نگرانی جدی است.
دکتر رفیعی در پایان اظهار داشت: وقتی کمیته اخلاق فیفا اقدام به برکناری رئیس فیفا، دبیر کل فیفا و رئیس ای اف سی و محرومیت دائمی از فعالیتهای ورزشی نمود،؛ نه تنها موجب تضعیف و سرافکندگی فیفا و ای اف سی نشد بلکه باعث افتخار و سرافرازی و قاطعیت فیفا در مبارزه با فساد و تبانی گردید! همه شاهد بودیم که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال عربستان چند روز پیش، از طریق ردیابی پیامهای واتس آپی بهترین داور ملی خود او را بخاطر تبانی و فساد مادامی العمر محروم کرد در حالیکه همین داور قرار بود چند هفته دیگر در جام جهانی مسکو داوری کند. بنابراین مبارزه با فساد و تبانی درنگ و تاخیر و نام و نشان نمی شناسد! مبارزه با فساد باعث افزایش اعتبار و حیثیت فدراسیون فوتبال ایران در داخل کشور و جهان میگردد!
 
امیدوارم کمیته اخلاق نیز بدون ملاحظه هر گونه نام و نشان با قاطعیت به این پرونده رسیدگی کند. هیچ یک از متهمان پرونده بالاتر از سب بلاتر، دبیرکل فیفا و آقای بن همام نیستند! حیثیت هیچ باشگاهی هم مهمتر از حیثیت فیفا و ای اف سی نیست! خوشبختانه کمیته اخلاق هم در چند پرونده اخیر نشان داده با کسی و نام و نشانی شوخی ندارد و پای اجرای حکم خود در مورد محرومیت یکی از بزرگان فوتبال ایران ایستاد. 
از مردم شریف بابل استدعا دارم به قانون و به کمیته اخلاق اعتماد کنند. آفتاب پشت ابر نخواهد ماند!نظر تایید شده:25

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


8 2 چهارشنبه 02 خرداد 1397-10:25

چطوری بابلی پاسخ

4 0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-06:09

محمد جواد جان درد درد سیر نیست درد...وقتی کلیپ جشن صعود ملت شریف وشیر پاک خورده قایم شهر و دیدید از حسادت نمی دونستید چی کار کنید بوق و سرنا قایمشهریها مدتها تو گوش شما هست .تا الان آرزو می کردم سال بعد بیاید لیگ برتر الان حسادت شماهارو دیدم آرزوی انحلال تیم کثیف شمارو دارم .حس غرور و خودبرتربینی باعث سرافکندگی شما شد چون خدا جای حق نشسته .یکی از لیدرهای شما که دستی بر آشوبهای بازیهای نساجی داشت قبل از بازی شما با اکسین تو کرج تو مصاحبه دورببن 90 می گفت می ریم می بریم برمی گردیم . دیدین تو همون بازی همه چیو باختین. بعداز بازی با برق شیراز به رختکن برق حمله کردید چرا؟چون می گفتید چرا از ما بیشتر گل نخوردید شما هنوز تو دوران شعبون بی مخ سیر می کنید هنوز از قواعد وقوانین فوتبال چیزی نمی دونید از فوتبال فقط شهرت شو دوست دارید نه لذت برای همینه کهبه بازیکنهای خودتون توی بازی رسمی فحش ناموس می دیدن .قبل از اتمام لیگ به دوستان و همکاران بابلی می گفتم شما با کارهای غیر فوتبالی دوم جدول هستین می گفتن پول داریم عرضه داریم شماهم می تونید اینکارو بکنید چی شد حالا همه یهو دم از فوتبال پاک می زنید.برای همین توی تمام کامنت هایی که اسم بابل البته قسمت فوتبالش تا می تونم می نویسم چطوری بابلی واقعا الان چطوری بابلی

هادی 6 2 چهارشنبه 02 خرداد 1397-15:51

بابلی فصاحت وشرمساریه میدونی چیه؟همونه که روز آخر لیگ بقول خودتون همه ای ایران وبرنامه نود ولیگ یک وتمام تیمهای لیگ یکی ومدیران ومربیان و.....همه وهمه دلشون میخواست نساجی محبوب صعود بکنه نه بابل منفور....این یعنی فصاحت وآبروریزی...طی دوسال شدید منفورترین تیم ایران....فوتبالو باختید اخلاقو باختید انسانیتو باختید ...اون مالک متمول که معلوم نبست با کدوم رانت دهساله شده مولتی میلیاردر ودایی جان ناپلئون سرتون کلاه گشادی گذاشتن....منفورها وقتی دیدن با خریدن داور تبانی وفساد وهزینه میلیاردی به نساجی بی پول وهوادار عاشق وشریف شهرکارگری قائمشهر مفتضحانه باختن اونم با مربی اخراجیتون از سوزش زیاد ودرد فراوون شروع به جوسازی وجعل مدرک و....کردن تا توجیحی برای باخت مفتضحانه داشته باشن...همیشه برای هوادار واقعی فوتبال ارزش زیادی قائل بودم نمیخوام دردتو بیشتر کنم ولی مطمئن باش شما سال بعد لیگ یکی هم نیستید اینکارا برای اینه که بهونه ایی داشته باشن فوتبالو کنار بذارن....فریب خوردید..قرار بود۴روز بعد جشن صعود بگیرید...ما۴سال دیگه هم منتظر میمونیم....ای کاش بابل لیگ چاپ بکنه...

8 3 چهارشنبه 02 خرداد 1397-13:32

بوی تهفن تبانی ودوز و کلک شما کل ایرانو گرفته .تو خودتو زدی به ندونستن گل دقیقه ۹۵به نساجی که فقط چهار دقیقه وقت اضافه داشت و کرنری که اصلا کرنر نشد وتبدیل به گل دقیقه ۹۵شد وگل سالم عباس زاده که کاملا به تشخیص کارشناسان داوری سالم بود .وپنالتی هایی که طول فصل گرفته شد واصلا پنالتی نبود.حضور جادوگر توی بازیهای شما .خرید ناجوانمردانه مجتبی رمضانی در حالیکه با نساجی قرارداد داشت وتنها بخاطر اینکه نساجی پول نداشت . وخرید حمید کاظمی با وسوسه پول بیشتر نشون چیه عزیزبابلی .اسم ببر کدوم شهر استان باشما خوبن .به قول همکارهای بابلیم تو استان فقط قایم شهری خوب بودیم که این رابطه خوب رو حسن زاده بهم زد . پس همون چطوری بابلی جمله کوتاهی هست ولی با مصماو هزارتا حرف پشتشه .چطوررررری بابلی

محمدجواد 4 10 چهارشنبه 02 خرداد 1397-12:03

فقط همینو بلدی؟یعنی تو نمیدونی یا خودتو زدی به ندونستن که تیم شهرت بعد24 سال با چه فضاحتی میخواست بره لیگ برتر؟یعنی خدایی دارم جدی میگم اگه من بودم بوی تبانیم کل ایران رو ور میداشت اصلا از در بیرون نمی اومدم اونوقت نمیدونم شما با چه رویی باز کامنت میزارید.چطوری قائمشهری تا قبل قرعه کشی لیگ برتر چهرتون دیدن داره منتظر باشید فعلا

مازندلیگ پولکی 8 4 چهارشنبه 02 خرداد 1397-12:44

مازندلیگ شرافتتو به چقدر فروختی؟ حسن زاده بهتون چقدر میده که به نفع خونه به خونه خبر بزنید؟ چقدر بدبخت هستید که بخاطر پول خودتونو زیر سوال می برید. پاسخ

شاهی سرور بابل 8 2 چهارشنبه 02 خرداد 1397-12:51

واقعا بابولی ها شورشو در اوردن نساجی این همه سال لیگ یک بود مردانه جنگید اومد بالا شما بی عرضه ها فقط با هوچی گری دارید جو سازی می کنید.شما اگر عرضه داشتی دو بازی خانگی پشت هم مساوی نمی کرذید حالا کم اوردید بحث تبانی رو پیش می کشید.تو گروه های خودتون به هم تبریک میگید بابت صعود ب لیگ برتر که چی؟؟ مثلا میخاین جو درست کنید؟ ما بیدی نیستیم که با این بادها بلرزیم . خونه به خونه سوراخه پاسخ

8 2 چهارشنبه 02 خرداد 1397-13:21

از لیگ یک چه خبر بابووولی؟؟؟ پاسخ

4 1 پنجشنبه 03 خرداد 1397-00:20

لیگ یک استان انشالله سال بعد.😂😁😃😄😂😂😂

هادی 6 1 چهارشنبه 02 خرداد 1397-16:00

فکر میکنم زورای آخر وکیل مدافع است که از ناامیدی کلافه شده با مصاحبه های اینچنینی قصد داره به همه بفهمونه من کارمو انجام دادم دیگه کمیته اخلاق حکم صادر نکرد....ای کاش این مصاحبه رو نمیکرد ۶تا گل نساجی واون بازی اگه مدرک شماست که واقعا آحر نامردی رو انجام دادین فقط جوسازی کردین تا سورشتون کم بشه اصلا هم براتون مهم نبود دارین با آبروی تاریخچه فوتبال استان بازی میکنید..هرچند طی دوسال حضور در فونبال آنچنان منفور شدید که همه ایران نساجی وهوادارشو جدا از بابل میدونن وهمین جای خوشحالی داره.... پاسخ

7 0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-00:20

داداش اینهمه پول مفت گیرش اومده.بایدم محض سیاست یه چرندیاتی بگه.

نیاز 4 7 چهارشنبه 02 خرداد 1397-16:41

طرفدراران تیم با ریشه نساجی ، اگه شما پاک اومدید بالا پس چطور شد که داور 10 دقیقه وقت اضافه واسه شما گرفت؟ دلیلش چی بود؟ پاسخ

7 2 پنجشنبه 03 خرداد 1397-00:18

نمیفهی دیگه.برو بازی رو دوباره ببین.
ببین چقدر وقت اضافه داشت؟

مهدی 9 0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-00:05

وقتی نساجی 5 صفر جلو بود نکونام متوجه شد بازی بابل بخاطر مسایل حاشیه ای متوقف شده ،حدود6 دقیقه توسط گلر بازی را خوابوند تا دو بازی همزمان تموم بشه. به فیلم بازی رجوع کنید..از نظر شما تین دلیل ناپاکی و تبانی؟؟؟؟ شما وقتی مربیتون بطور بسیار آماتور مصاحبه میکنه که ما به برق 15 میزنیم بازی باختید داداش من!!!!!

hamid 2 6 پنجشنبه 03 خرداد 1397-00:44

دوستان تبانی داریم چه تبانیی
بعضی از هوادارهای همسایه چنان خودشونو به مظلومیت میزنن که نگو نپرس بهتره یباردیگه به صحبتهای پارسال تاج وادیانی گوش بدن که چطور فدراسیون رای رو برگردوند بذاشون اصن تاج مستقیما ادیانی رو راهنمایی میکرد که چیکار کنه شما فدراسیون دارید ما هم خدارو پاسخ

نیاز 3 5 پنجشنبه 03 خرداد 1397-01:19


«مهدی 2
0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-00:05

وقتی نساجی 5 صفر جلو بود نکونام متوجه شد بازی بابل بخاطر مسایل حاشیه ای متوقف شده ،حدود6 دقیقه توسط گلر بازی را خوابوند تا دو بازی همزمان تموم بشه. به فیلم بازی رجوع کنید..از نظر شما تین دلیل ناپاکی و تبانی؟؟؟؟ شما وقتی مربیتون بطور بسیار آماتور مصاحبه میکنه که ما به برق 15 میزنیم بازی باختید داداش من!!!!!»

آفرین آقا مهدی، با این حرف هایی که زدی و خودت فوتبال نا پاک نساجی رو ثابت کردی!
گفتی بازی بابل به خاطر مسایل حاشیه ای متوقف شد درسته ولی از خوتون پرسیدید که چه کسی این حاشیه رو به وجود آورد؟ بله مربی تیم برق شیراز که داور اخراجش کرد و در اقدام غیر حرفه ای گفت که بیرون نمیرم ! و آنقدر در کارش مصر بودکه حدود 4 الی 5 دقیقه رو همین اقای مربی تلف کرد نه بابلی ها ...
گفتید که از نظر سما تلاف وقت یعنی تبانی؟میگم بله!( همه دیدند آقای نکونام به گلر تیمش اشاره کرد که وقت تلف بکنه تا بازی نشاجی دریرتر از بازی بایل تموم بشه و با آگاهی از نتیجه اون بازی کارش رو انجام بده ) و این کارش که خودتون هم اعتراف کردید یعنی فوتبال ناپاک ،‌یعنی ناجوانمردی یعنی تبانی ....
بزارید یه چیز رو مشخص کنم شما به هرکس بگید (فوتبال مازندران) اولین جوابش نساجیه . چیزی که هیچ کس نمی تونه کتمان کنه از گلوگاه تا رامسر حتی بابل ... ولی بحث من سر فوتبال پاکه،‌ نساجی نیاز به گل زده داشت درسته ، تیم راه آهن رو خدا زده به سرش دیگه چرا این بازیها و ادا و اطوار ها رو در آوردین؟چرا فوتبال ناپاک؟ 90دقیقه بازی بود بهش گل میزدید و نوش جانتون نه با این مسخره بازیها
تو تاریخ باشگاه نساجی کدوم بازیش 10 دقیقه وقت اضافه داشته؟اگه هم داشته مسلما بازی بوده که تیم مقابل صد در صد قدر و قوی بوده نه تیم راه آهن فلک زده!فوتبال رو ببازید ولی اخلاق رو نه پاسخ

علیرضا 5 1 پنجشنبه 03 خرداد 1397-03:00

اگه بازی تبانی بود چرا نساجی تا دقیقه 30 نتونست گل بزنه.بس کنید بابا
برید ببینید دلیل اینکه کل استان چشم دیدن شما رو نداره چیه
برید یه کم فرهنگتون رو درست کنید.
این رو هم بدونید و از سلطان عباسزاده یاد بگیرید که همه چیز با پول خریدنی نیست.

مهدی 7 1 پنجشنبه 03 خرداد 1397-02:44

اولا که نساجی با 5 گل هم صعود میکرد (گل پنجم نساجی دقیقه 78 زده شد.) دوما 9 دقیقه اضافه داشتیم و10 دقیقه نبود سوما این حرکت نکونام بسیار حرفه ای بوده که نخواسته بازیش زودتر از حریف تموم بشه چه ربطی به تبانی داره!!!! شما تا حالا از خودتون پرسیدید که چرا 9 هفته پایانی و در اوج و کورس رقابتها 4 تا مساوی صفر صفر آسان با (اراک .ماشین سازی . گل گهر. اکسین)و یک باخت بد به ملوان دادید؟ لابد اونا هم ناپاک و تبانی بود.!!!!! یک برد خفیف یک صفر شهرداری تبریز هم با پنالتی مشکوک که به گواه همگان ناحق بود!!!

نیاز 1 4 پنجشنبه 03 خرداد 1397-03:43

(سوما این حرکت نکونام بسیار حرفه ای بوده که نخواسته بازیش زودتر از حریف تموم بشه چه ربطی به تبانی داره!!!!) پس از این کارها هم بلدید.
خوب دیگه چه کارهای دیگه ای انجام داده بودید، خواهشا دیگه صحبت از فوتبال پاک رو نکنید.
امیدوارم تو لیگ برتر موفق باشید و فانوس به دست نباشید.... پاسخ

هادی 1 0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-14:04

میدی هاشمی نسب...خخخخخ وای پوکیدم از خنده...خیلی باحالی...

3 1 پنجشنبه 03 خرداد 1397-06:31

چطوري بابلييييييي.ميدي هاشمي نصب

4 0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-05:10

سند داریم مدرک داریم این بودکه چرا نکونام بازی رو خوابوند وقت اضافه گل ششم زدیم اینم شد استدلال برای ناپاکی و تبانی؟؟؟؟
مزید اطلاع شمااینکه که زمانی که شما مساوی میدادید و میباختید نساجی 7برد و 2 تساوی 7 بازی کلین شیت داشت.

محمدامین 3 0 پنجشنبه 03 خرداد 1397-11:56

آقایان بابلی می گوئید چراوقت اضافه داشت، عزیزم توی یک بازی به این مهمی باتیم رقیب بایستی به هوش و ذکاوت نکو نام احسن گفت که بااین کار تیم حریف راتوی استرس و ترس گذاشت،شمااگردقت کرده باشید بعداز گل دوم شماتوسط روح اله باقری عوض شادی برگشت سمت عکاسها نتیجه بازی نساجی را می خواست،خدایش مگر همین راه آهن بازی قبلی توی زمین شهردای تبریز بدون تماشاگر ۵گل نخورده بود حالا همین تیم درحضور۳۰۰۰۰تماشاگر و تیم پراز انگیزه که صعودش به لیگ برتر همین بازی بود۶گل زد زیاد بود یاتبانی انجام شد پاسخ

فارسی 0 1 جمعه 04 خرداد 1397-02:07

(بعداز گل دوم شماتوسط روح اله باقری عوض شادی برگشت سمت عکاسها نتیجه بازی نساجی را می خواست)
مگه توقع داشتی که بندری بره واست؟

هیرکانی 1 0 جمعه 04 خرداد 1397-01:46

بابلی ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد