اسماعیل پهلوان از حضور  نگار حسین نژاد و کیمیا کیانی دو ملی پوش آملی در رقابت های والیبال نوجوانان قهرمانی آسیا خبر داد.
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل خبر داد: حضور دو دختر نوجوان آملی در ترکیب نهایی تیم ملی والیبال+ تصاویر
به گزارش مازندلیگ و به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، دکتر اسماعیل پهلوان در جلسه نواب هیات های ورزشی شهرستان که با حضور فرجپور معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد،با بیان اینکه شهرستان آمل پیشینه خوبی در عرصه ورزش دارد، بیان کرد:ورزشکاران زیادی را در عرصه های ملی و بین المللی اعم از ورزشکار و مربی بانو داریم.
وی با اشاره به حضور دو دختر آملی در مسابقات قهرمانی والیبال آسیا،گفت: نگار حسین نژاد و کیمیا کیانی دو ملی پوش تیم‌ملی والیبال نوجوانان دختر ایران هستند، همچنین در رشته ووشو ، کاراته بانوان ورزشکاران ملی خوبی داریم البته در سایر رشته ها هم بانوان ورزشکار مطرحی در شهرستان فعالیت می کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام اینکه شهرستان آمل نیازمند یک برنامه ریزی جدی تر در حوزه ورزش بانوان بوده است،افزود: در شهرستان مجموعه اختصاصی ورزش بانوان دولتی وجود ندارد‌ که باید در جهت بهبود آن تلاش کنیم آمل نیازمند یک مالبته یک‌مجموعه داریم که در اختیار شهرداری است‌.
 
دکتر پهلوان با تاکید بر اینکه بستر ورزش برای عموم بانوان باید آزاد باشد،اذعان کرد: برای اولین بار جام رمضان در یکی از رشته های ورزشی را با هماهنگی دستگاه های مربوطه در حال برنامه ریزی هستیم.
وی در پایان متذکر شد: باید نگاه ها نسبت به ورزش بانوان تغییر کند و در حوزه ورزش بانوان با برنامه پیش برویم و در جهت اعتلای ورزش بانوان  جلسه هم اندیشی نواب رویای هیات های شهرستان را بصورت فصلی و تخصصی برگزار خواهیم کرد‌.


نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد