مسابقات گزینشی المپیک 2018 بوینس آیرس در شرایطی از روز جمعه 4 خرداد در بلغارستان کشوری در جنوب شرقی قاره اروپا برگزار می شود که این تاتامی برای مدعیانی که می خواهند خود را به المپیک 2018 برسانند، بسیار حایز اهمیت است.
‍ شمارش معکوس برای لیگ جهانی بلغارستان/ سه کارته کا مازنی در جستجوی اولین مدال خود در لیگ جهانی
به گزارش مازندلیگ، کمتر از سه روز به شروع مرحله اول لیگ جهانى کاراته در صوفیه مانده و سه مازندرانى فاطمه خنکدار، ابوالفضل میرزایى و علیرضا فرجى براى ارتقا رنکینگ و کسب سهمیه المپیک بوینس آیرس آرژانتین 2108 به روى تاتامى صوفیه در بلغارستان مى روند.
این میدان که داراى امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانى به منظور کسب سهمیه بازیهاى المپیک 2018 آرژانتین است، محک جدی برای بهترین چهره های جوان مازنی که عملکرد خوبى در آسیایى ژاپن داشته اند مى باشد.
علیرضا فرجى سال درخشانی در 2107 داشته و تنها مدال نوجوانان ایران را در جهانى اسپانیا مال خود کرده و در آسیایى اوکیناوا ژاپن در 2108 برنز گرفت. فاطمه خنکدار هم بعد طلاى آسیایى ژاپن وقت آنست که اقبال را به روی خود خوش ببیند و نماینده مازندران در المپیک بوینس آیرس باشد و ابوالفضل میرزایى که هم اولین میدان بین المللى رسمى خود را تجربه کرد و در سرزمین آفتاب نقره اى شد.
این سه نماینده مازنى شنبه پنجم خرداد ماه بر روى تاتامى صوفیه بلغارستان حاضر مى شوند و در جستجوی اولین مدال خود در لیگ جهانى هستند.
لیگ جهانى بلغارستان طى روزهاى 4 الى 6 خرداد ماه به مدت سه روز در شهر صوفیه بلغارستان برگزار خواهد شد.نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد