مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران گفت: باشگاهی مثل سپاهان به‌راحتی به یک بازیکن می‌تواند مبالغ سنگینی را هم بدهد یا استقلال برای یک نیم‌فصل مبلغی حدود یک میلیون دلار به تیام داده است اما ما با توجه به بضاعتی که داریم قادر به هزینه‌کردهای اینچنینی نیستیم.
امیری: نمی‌توانیم برای جذب بازیکن هزینه‌های میلیاردی بکنیم

به گزارش مازندلیگ، علی امیری مدیرعامل فعلی باشگاه نساجی مازندران و معاون سابق باشگاه استقلال، در جمع لیدرهای باشگاه نساجی مازندران ضمن تشکر از رضا نادری مسؤول کانون هواداران این باشگاه اظهار کرد: نادری در سخت‌ترین شرایط به باشگاه کمک می‌کرد و نقطه نظرات هواداران را به ما انتقال می‌داد و در زمینه امور مربوط به لیدرهای باشگاه، پیگیری‌های ویژه‌ای را برای موفقیت تیم انجام می‌داد.

وی درخصوص جذب بازیکنان بومی نیز با بیان اینکه در این زمینه با جواد نکونام صحبت‌هایی شده، افزود: باشگاه ما یک باشگاه خصوصی بوده و هزینه کردن در آن با بقیه باشگاه‌ها فرق دارد، به‌عنوان مثال باشگاهی مثل سپاهان به‌راحتی به یک بازیکن می‌تواند مبالغ سنگینی را هم بدهد یا استقلال برای یک نیم‌فصل مبلغی حدود یک میلیون دلار به تیام داده است اما ما با توجه به بضاعتی که داریم قادر به هزینه‌کردهای اینچنینی نیستیم.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران با اشاره به قول فرهاد صنیعی‌فر مالک این باشگاه اضافه کرد: قطعاً با تیمی وارد لیگ برتر خواهیم شد تا شأن باشگاه بزرگ نساجی لحاظ شود تا دیگر هواداران خدای ناکرده نگران سقوط آن باشند.

امیری پیوستن نکونام به ذوب‌آهن را شایعه خواند و بیان کرد: نکونام عنوان کرد تا زمانی که باشگاه نساجی مایل به حضور من باشد، به هیچ وجه از این باشگاه نخواهم رفت.منبع: فارس

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد