امامی: کارت قرمز فقط به خاطر شادی کردن نبود

رییس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی درباره چرایی محرومیت ۶ ماهه مربی مازندرانی توضیح داد.
دلیل محرومیت عجیب مربی کشتی مازندران چیست؟

به گزارش مازندلیگ، در حالی که مسابقات انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی با حاشیه های زیادی همراه بود و همه منتظر رای کمیته انضباطی فدراسیون در این باره بودند؛ یکی از بندهای آرای کمیته انضباطی حکایت از محرومیت ۶ ماهه مربی مازندران داشت. 


در این آرا آمده بود: «عادل بالی‌تبار مربی استان مازندران به دلیل دریافت کارت قرمز با ۶ ماه محرومیت قطعی مواجه شده است.»


این در حالی است که کسی حاشیه و درگیری خاصی از این مربی در مسابقات انتخابی تیم ملی در یاد ندارد و در قوانین هم صرفا گرفتن کارت قرمز نمی تواند باعث محرومیت ۶ ماهه باشد. 


محمدابراهیم امامی، رییس کمیسیون داوران فدراسیون کشتی در این باره توضیح داد: «طبق صحبتی که با داور این کشتی داشتم، کارت قرمزی که به این مربی داده شده، صرفا به خاطر شادی کردن کنار تشک نبوده است. در مسابقات جهانی و المپیک هم بارها دیده ایم که مربیان بعد از اتمام کشتی به روی تشک می آیند و از داور تذکر دریافت می کنند. این مربی در طول مبارزه بارها به خاطر اعتراض های بی مورد از داور تذکر دریافت کرده و حتی در ابتدا کارت زرد گرفته است. تکرار این اعتراض ها و زیر پا گذاشتن قوانین در نهایت باعث شده تا او کارت قرمز بگیرد. کمیته انضباطی هم رای به محرومیت ۶ ماهه این مربی داده است.»مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد