• گروه مطلب:| تنکابن| خبر| سایر|
  • کد مطلب:15660
  • زمان انتشار:جمعه 28 ارديبهشت 1397-01:27
  • کاربر:

سوت آغاز مسابقات  فوتسال جام رمضان تنکابن به صدا در آمد .
آغاز مسابقات فوتسال جام رمضان در شهرستان تنکابن+ تصاویر
به گزارش مازندلیگ، درشبهای ماه مبارک رمضان مسابقات فوتسال جام رمضان تنکابن یادوراه شهدای شهرستان تنکابن و تحت عنوان حمایت از تولید داخلی با شرکت بیست و چهار تیم از محدوده شهرستان تنکابن برگزار خواهد شد.
شب اول این مسابقات روز گذشته بادیدار تیمهای زنده یادمحسن منتظری و پارس آسانسور آغازشد که پارس آسانسور سه بریک حریفش را شکست داد . دربازی دوم که سه کارت قرمز داشت و کمی پرتنش بود با تساوی یک یک دو تیم شهدای چناربن و نیروی انتظامی همراه بود .اما دربازی سوم پست زنگشامحله و پلاژ خلیج ولی آباد به مصاف هم رفتند که سیو های پدرام عبدالله پور و درخشش وی مانع شکست پست زنگشا محله شد ودو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند .
اسحق شریعتی ریس هیات فوتبال تنکابن در باره این رویداد به خبرنگار ما گفت : این مسابقات دررده دستجات آزاد با شرکت بیست و چهار تیم در هشت گروه سه تیمی در شب اول ماه مبارک رمضان آغاز و روز پایانی درشب  عید سعید فطر خواهد بود .
در  ادامه مسابقات نیز با هماهنگی مدیران مدارس فوتبال در رده های 10 ، 11، 12 ، 13 را مسابقاتی را برگزار خواهیم کرد .
شریعتی درادامه از کادر برگزاری مسابقات حسین خسته بند نایب رئیس هیات فوتبال تنکابن ، محسن اعظمی رئیس کمیته فوتسال ، کیومرث حاتمی مسئول کمیته انظباطی، خسرو امیری کمیته فرهنگی، کمیته مربیان ملک محمدی، کمیته مسابقات بهروز گلپور ، کمیته جوانان علیرضا براتی کمیته مالی محمدزحمتکش ،  غلام توسلی مشاور عالی هیات فوتبال و مجید کابلی مسئول دپارتمان داوری هیات فوتبال نام برد و تقدیرکرد واظهار کرد:مطئنا " با زحمات این عزیزان و همکاری  تماشاگران و همکاری و حضور به موقع نیروی انتظامی، هیات پزشکی این مسابقات با نظم کامل به اتمام برسانیم .
ریاست هیات فوتبال تنکابن با اشاره به اینکه پنجاه درصد ورودی بازیها به جوایز مسابقات فوتسال جام رمضان اختصاص می یابد .و  یاد آور شد: در این مسابقات چهره های مطرحی به مانند سعید احمد عباسی ،  محمدرضا خلعتبری ، نیما مختاری ، حمید و نوید مرادخانی که جز افتخارات منطقه غرب استان هستند حضور خواهند داشت و از تمامی این عزیزا ن تقدیر خواهیم کرد .در ضمن از بازیکن اخلاق ،اقای گل و پیشکسوتان فوتبال تقدیر می شود .
وی افزود : تیم فوتسال انصار المهدی تنکابن امسال در لیگ برتر فوتسال استان حضور خواهد داشت و از مدیریت این تیم که نامش بر گرفته از یک هیات مذهبی است رضایت کامل داریم و تشکر می کنیم . این تیم درسه رده جوانان ، امید و بزرگسالان در استان و کشور تیمداری می کند و رمزموفقیتش مدیریت  و نظم تیمی آن است . مانیز پیگیر یک سهمیه کشوری برای شهرستان تنکابن دررشته فو تسال هستیم و امیدواریم با همکاری مسئولین این اتفا ق رخ دهد .
ریاست هیات فوتبال تنکابن با ذکر یاد و خاطره کاپیتان داود اشکانی که سال گذشته  دارفانی وداع را گفت، یادآور شد : فقدان وی در شبهای ماه مبارک رمضان حس می شود . مرحوم اشکانی اسوه اخلاق بود و به غیر از بعد فنی ایشان باید از بعد اخلاقی وی هم یاد کنیم که  الگو  بازیکنان  از لحاظ فنی و اخلاقی بود . در اواخر سال نود وشش  فوتبال تنکابن پیشکسوت مطرح  شهر را مرحوم عبدالله دریایی ودرابتدای سال نود وهفتمرحوم فرخ گلیجانی مقدم از پیشکسوتان مطرح فوتبال این شهرستان نیز دار فانی را وداع گفت  که ضمن عرض تسلیت به خانواده این سه عزیز یاد و خاطره آنان را گرامی میداریم و روحشان شاد .
شریعتی در پایان از همکاری  شورای تامین شهرستان تنکابن ، فرماندهی نیروی انتظامی تنکابن جناب سرهنگ شمس و همکارانشان ، شهردار و شورای شهر تنکابن ،  اداره ورزش و جوانان تنکابن روح الله امین شکوهی و همکارانشان و هیات پزشکی شهرستان تنکابن دکتر نژاد مقدم و همکاران از سایر مربیان فوتبال ، فوتسال و سرپرستان تیمهای شرکت کننده در مسابقات و تیمهای حاضر در کشوری و استانی  نیز  تشکر کرد . و گفت عاشق کار هستم و با تمام توانم  به فوتبال شهرستان تنکابن در کنار همکارانمان خدمت خواهیم کرد .
بهروز گلپور ریس کمیته مسابقات هیات فوتبال تنکابن نیز در بخشی دیگری این گفتگو گفت: مسابقات جام رمضان تنکابن با شرکت بیست و چها رتیم در هشت گروه سه تیمی آغاز و در ادامه با حضور شانزده تیم در مرحله تک حذفی و دوردوم دنبال می شود و پس از حدود ده روز تعطیلی در مرحله سوم ودرغالب دو گروه چهارتیمی دنبال می شود و سپس با انجام بازیهای نیمه نهایی  ، رده بندی و فینال در شبهای  پایانی ماه مبارک رمضان و درشب عید فطر و روز آغاز جام جهانی  فوتبال پس از انجام چهل و هشت بازی در هفده شب به پایان می رسد  و در این مسابقات سعی می شود از داوران فعال شهرستان تنکابن دررشته فوتبال استفاده کنیم .

عکس و خبر از: سیاوش زمانزاده
نمایش سادهنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد