رئیس هیأت فوتبال استان مازندران با بیان اینکه ورزشگاه شهیدوطنی قائم‌شهر فاقد رختکن، اتاق پزشک، اتاق داوران و اتاق کنترل دوپینگ است، گفت: همه این کمبودها قابل حل است به شرط آنکه همه دست به دست هم دهند تا استانداردها بیشتر رعایت شود.
رئیس هیأت فوتبال مازندران:کمبودهای ورزشگاه وطنی برطرف می‌شود/ ضرورت سرعت‌بخشی در ساخت ورزشگاه

به گزارش مازندلیگ، غلامرضا بهروان در بازدید از ورزشگاه شهیدوطنیقائم‌شهر که عصر امروز انجام شد با بیان اینکه حضور در لیگ‌ برتر صرف صعود نیست و باید ساختارهای زیادی مهیا شود تا تیم مجوز حرفه‌ای و مجوز بازی در شهر خودش را اخذ کند، اظهار کرد: پیگیر این قضیه شدیم تا ورزشگاه شهید وطنی هرچه زودتر ترمیم و تجهیز شود.

 

وی افزود: مسؤولان و خود باشگاه نساجی می‌دانند که باید امکانات و زیرساخت‌هایی را آماده کنند و در حال حاضر ورزشگاه متعلق به اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان است و بخش‌هایی از آن مثل زمین و چمن آماده است و بخش‌هایی مانند جایگاه خبرنگاران، میکسون، رخت‌کن‌ها باید مهیا شوند.

 

رئیس هیأت فوتبال استان مازندران تصریح کرد: زمان ما تا شروع رقابت‌ها زیاد نیست و باید حداقل‌ها را آماده کنیم چرا که بازی در سطح یک فوتبال ایران با بازی در لیگ‌ یک فرق دارد.

 

بهروان با بیان اینکه ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر فاقد رختکن، اتاق پزشک، اتاق داوران و اتاق کنترل دوپینگ است، اظهار کرد: همه این کمبودها قابل حل است به شرط آنکه همه دست به دست هم دهند تا استانداردها بیشتر رعایت شود.

 

وی ادامه داد: ورودی و خروجی تماشاگران باید اصلاح شود و می‌توانیم ایده دهیم تا پیمانکاران طبق آن عمل کنند چرا که حق مردم قائم‌شهر و تیم فوتبال نساجی است که در ورزشگاه شهید وطنی بازی کنند.

 

رئیس هیأت فوتبال استان مازندران افزود: با توجه به زمان باقی‌مانده باید بسیجی و جهادی کار کنیم و اولویت این ورزشگاه، رختکن، نور، صندلی‌گذاری و اسکوربرد است.منبع: فارس

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد