مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:از حالا نمی‌توانم بگویم اول، دوم یا سوم می‌شویم اما شما شک نکنید برنامه‌ای در پیش داریم که برای فصل آینده جزو 7 تیم اول لیگ باشیم.
صنیعی فر:نساجی با تفکر زنگ تفریح شدن وارد مسابقات نمی‌شود/ فصل آینده جزو 7 تیم اول لیگ برتر هستیم

به گزارش مازندلیگ، فرهاد صنیعی‌فر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه چه برنامه‌هایی برای نساجی در لیگ برتر دارند گفت:ما با کادر فنی در ارتباط هستیم و البته برنامه‌هایمان را طی روزهای ‌آینده جمع بندی خواهیم کرد.

وی با اشاره به این موضوع که ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر در حال بازسازی است گفت: ورزشگاه در دست بازسازی است و چند روز پیش هم وزیر محترم ورزش و جوانان در قائمشهر حضور پیدا کرد و برای تجهیز ورزشگاه وطنی بودجه خوبی اختصاص داد.به هر حال همه پیگیر ورزشگاه وطنی هستند و اگر قرار باشد حداقل یک تیم حرفه‌ای را وارد مسابقات کنیم همه باید دست به دست هم بدهند  تا نساجی در لیگ برتر موفق شود.

مالک باشگاه نساجی مازندران در خصوص اینکه چه برنامه‌ای تدارک دیده تا تیمش در لیگ برتر تفکر آسانسورگونه داشته باشد گفت: اگر قرار باشد با تفکر زنگ تفریح بودن به مسابقات برویم درست نیست، طی روزهای آینده بعد از جمع بندی کادر فنی و مدیرعامل باشگاه در مورد تیم فصل آینده تصمیم گیری خواهیم کرد.ما تیم محکمی را روانه مسابقات فصل آینده می‌کنیم و من از حالا نمی‌توانم بگویم اول، دوم یا سوم می‌شویم اما شما شک نکنید برنامه‌ای در پیش داریم که برای فصل آینده جزو 7 تیم اول لیگ باشیم.
نظر تایید شده:8

نظر تایید نشده:4

نظر در صف:0


هادی 9 2 سه شنبه 25 ارديبهشت 1397-12:37

مدیر حرفه ایی وجنتلمن ومتشخص.....قابل توجه بعضی ار مالکان تازه بدوران رسیده پاسخ

2 1 چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397-04:23

چطوری بابولی

محمدجواد 2 11 سه شنبه 25 ارديبهشت 1397-23:56

منظورت مدیر تبانی وجعل بازیکن و پول ناپاکه دیکه درمورد صنیعی فر رو میگم .خودتون میدونید چطوری رفتین بالا اونم فقط با پول ورشوه.

مهدي 6 0 چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397-04:07

آقا محمد جواد
خواهشا بحث پول ناپاک رو نکن گندتون دنيا رو ميگيره.
در مورد داوري فقط رجوع کن 1- پنالتي بازي شهرداري تبريز روي حميد کاظمي که بازي رو يک صفر برديد!!!!
2- پنالتي واضح دروازبان بابل روي فوروارد بادران که موعود نگرفت. خودم اون روز هفت تير بودم.
3-گل سالم عباس زده با بابل که داور به اشتباه خطا گرفت.

بازهم بگم!!!!
بعدشم عزيز شما ليگ برتر با دو مساوي خونگي صفر صفر (سيرجان و اراک) تعارف کرديد به نساجي و فجر. بريد دنبال اشکالات فني تيمتون بگرديد که چرا در 9 هفته پاياني در 5 بازي گل نزديد!!!!! با ماشين سازي در تبريز مساوي داديد داداش من. به ملوان باختيد!!!! اشکال کارجاي ديگست. 9 هفته پاياني به هيچ تيم بالاي جدول بازي نداشتيد.در حاليکه نساجي با فجر و بادران و نفت بازي داشت و شما 7 امتياز جلو بوديد.
روي کاغذ بايستي به عنوان تيم اول صعود ميکرديد ولي غرور کار دستتون داد. رجوع کن مصاحبه مالک تيم بعد از بازي نساجي که ما ديگه سال ديگه با نساجي بازي نميکنيم چون ما امسال صعود ميکنيم و نساجي ليگ يکي خواهد موند............
شما به راه آهن هفته 29 ام بدون اينکه تماشگري داشته باشيد در تهران سه تا زديد چطور انتظار داشتيد نساجي با 25 هزار هوادار پرشور و با ترکيب 4 فورواد در نيمه دوم 5 تا نزنه؟؟؟؟ گل ششم هم نياز نبود.
قبول کنيد تيمتون بعد حذفي با استقلال خوزستان تحليل رفت. اين همه مصدوم گذاشت دستتون. به جام حذفي باختيد. مربيتون عاشق اين بود بره فينال خودشو مطرح کنه. اون مصاحبه بيجا و غير حرفه ايش هم که ما 15 تا به برق ميزنيم تيم شيراز رو با انگيزه کرد.
مالک شما هم يکسره تو همه شبکه هاي رسانه اي اعم راديو تلويزيون و روزنامه ها داشت مزخرف ميگفت.فصل الخطابش هم نود بود که گغت سرپرست تيم ما زبون نداره!!!!!!!!! راستي مدير رسانه اي شما کيه؟؟؟
مبحث دوپينگ و جادوگر و خريد داور هم تا روزهاي آخر دور سر تيم شما ميچرخيد . به خودتون باختيدو شکست راقبول کنيد چون يک اشتباه را چندين سال هست که تکرار ميکنيد.
شما عليرغم بريز و بپاش هاي فراوان حتي از ليگ 2 به يک نتونستيد صعود کنيد. واقعا چرا؟؟؟
پاسخ

سامان 1 0 پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397-02:37

آهویی رفته بود چرا ،نه خود چرید نه بچه را ، حالا که رفته بود چرا نه خود چرید نه بچه را پس چرا رفته بود چرا؟؟؟ واقعا چرا؟؟؟

hamid 0 3 پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397-12:53

به امید سقوط تیم همسایه که با ناپاکی تمام رفتن بالا پاسخ

1 0 جمعه 28 ارديبهشت 1397-04:03

تو هم مازند لیگ عقده ایی هستی که پیام های منو تایید نمی کنی

جمعه 28 ارديبهشت 1397-02:23

بسوزین پاکتی ها

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد