قائمشهری‌ها از احداث ورزشگاه جدید منصرف شده و درصدد تجهیز ورزشگاه وطنی برآمدند.
تجهیز ورزشگاه وطنی آغاز شد/ قائمشهری‌ها از ساخت ورزشگاه منصرف شدند
به گزارش مازندلیگ، ورزشگاه شهید وطنی شهر قائمشهر برای لیگ برتر تجهیز می‌شود. بر خلاف برخی وعده‌ها در خصوص احداث ورزشگاهی جدید در قائمشهر، مسئولان این شهر تصمیم گرفتند ورزشگاه وطنی را برای میزبانی مسابقات لیگ برتر تجهیز کنند.
در جلسه اخیر قائمشهری‌ها با وزیر ورزش و جوانان در مازندران، وزارت خانه قول داد با کمکی سه میلیارد تومانی به تجهیز این ورزشگاه کمک کند. در نتیجه مسئولان شهری با بررسی‌هایی که انجام دادند به این نتیجه رسیدند که به جای اینکه ورزشگاهی جدید بسازند، ورزشگاه خود را تجهیز کنند و با توجه به بودجه هنگفتی که برای ساخت ورزشگاه لازم است، از ساخت ورشگاه جدید منصرف شوند.
به این ترتیب قرار شد؛ علاوه بر ساخت سکو در دو ضلع شرقی و غربی ورزشگاه و اصلاح جایگاه‌های فعلی تماشاگران، نصب اسکوربورد و نورافکن نیز در اولویت برنامه‌ها قرار بگیرد. ظاهرا احداث سکو‌ها آغاز شده است، تا این روند هر چه زودتر به نتیجه رسیده و قبل از شروع مسابقات آماده بهره برداری شود.
پیش از این قائمشهری به لحاظ امنیتی در نظر داشتند ورزشگاه را به خارج از شهر منتقل کنند، ولی درنشست اخیر مسئولان شهری از این بابت به جمع‌بندی رسیدند و تصمیم گرفتند امنیت را در ورزشگاه وطنی حفظ کنند. در این بین هم قرار شد زمینی به باشگاه نساجی مازندران داده شود تا ساختمان باشگاه در این محل احداث شود.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد