دراگان اسکوچیچ می گوید چند پیشنهاد ویژه از حوزه خلیج فارس دارد اما در حال حاضر حضور در کنار خانواده و برای سومین بار طعم پدر شدن را ترجیح می دهد.
اسکوچیچ:  مردم بابل شایسته حضور در لیگ برتر هستند/آنها با شور و عشق فراوان به حمایت تیم شان می پرداختند

به گزارش مازندلیگ، سرمربی کروات و نام آشنای خونه به خونه آخرین روزهای حضور در ایران را سپری می کند. دراگان که از محبوب ترین مربیان کروات هایی است که پا به فوتبال ایران گذاشته است هرچند در هفته پایانی موفق نشد به همراه تیمش جشن لیگ برتری شدن را بگیرد اما روی نیمکت تیم خونه به خونه به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کرد.


یک روز پیش از خروج دراگان از ایران با وی به صحبت نشستیم تا آخرین مصاحبه از او در این دوره از حضور در فوتبال ایران را منتشر کنیم. مصاحبه ای که با مساعدت ابراهیم گل‌آور، مترجم وی صورت گرفت.


من فقط مربیگری بلدم!


واقعا باید از کاری که در بابل کردیم و نتایجی که به دست آوردیم احساس غرور داشته باشیم. مجموعه تیم خونه به خونه از مدیریت تا مربیان و بازیکنان کار مهمی را انجام دادند و من هم به سبک خودم به سرمربیگری این تیم پرداختم و هر آنچه در توان داشتم را گذاشتم هر چند گویا توان من برای رسیدن به لیگ برتر کافی نبود. من فقط مربیگری بلدم اما شرایط و فضا نیز می تواند تاثیرگذار باشد. همانطور که جو هفته پایانی لیگ بسیار خاص و عجیب بود.


راضی‌ام اما به خاطر بابلی ها ناراحتم


صادقانه بخواهم بگویم همه تلاشم را کردم و به همین دلیل از کارم در تیم خونه به خونه راضی هستم اما به یک دلیل بزرگ ناراحت هستم و آن هم مربوط به مردم بابل می شود. آنها با شور و عشق فراوان به حمایت تیم شان می پرداختند و با کامل کردن موفقیت مان می توانستیم از آنها تشکر کنیم و به آرزوی شان یعنی حضور در لیگ برتر برسانیم. اکنون تنها می توانم بگویم امیدوارم روند موفقیت برای این تیم تغییر کند و بتواند برای فصل آینده به لیگ برتر بیاید چرا که مردم بابل شایسته حضور در لیگ برتر هستند. بهرحال من از سبک کارم راضی هستم اما از نتیجه نهایی خیر.


از مردم سپاسگزارم که من را به خاطر خودم دوست دارند


ارتباط بین من و مردم ایران همیشه مبتی بر احترام و دوست داشتن بوده است. من آدم مهمی نیستم اما همیشه همانطور که هستم خودم را نشان می دهم و فکر می کنم به همین دلیل هم مردم من را دوست دارند. من عاشق ایران هستم و از دیدن مردم انرژی می گیرم. از همه آنها سپاسگزارم که فقط و فقط به خاطر خودم دوستم دارند.


فوتبال زندگی من اما این روزها ترجیح می دهم زودتر به خانه برسم


کار من اینجا تمام شده است و فردا ایران را ترک خواهم کرد. پیشنهادات خوبی از ایران و امارات و قطر دارم اما در حال حاضر تمرکزم را از فوتبال برداشتم تا به خانواده ام برسم. در مقطع کنونی ترجیح می دهم به جای فوتبال تمرکزم روی همسر باردارم باشد و به همین دلیل رسیدگی به پیشنهاداتم را به بعد از این موضوع موکول کردم. در مجموع می توانم بگویم فوتبال زندگی من است اما در این روزها ترجیح می دهم زودتر به خانه برسم.


دخترم از فوتبال هم برایم مهمتر است


من عاشق فوتبال هستم اما همسرم و دخترم از هر چیری برای من مهمتر هستند. خانواده اولویت دیگر من در زندگی است که این روزها باید بیشتر از همیشه به آن بپردازم. لحظه شماری می کنم تا به خانواده ام برسم چرا که ممکن است همین الان که من با شما صحبتم می کنم همسر فارغ شده و دخترم به دنیا آمده باشد.


دو فرزند دیگر دارم اما بچه آخر همیشه ویژه است


من دو فرزند دیگر دارم اما همیشه فرزند آخر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به همین دلیل می توانم بگویم در حال حاضر دخترم که هنوز به دنیا نیامده مهم ترین فرزندم است. در روزهای منتهی به به دنیا آمدن او همسرم تنهاست و تلاش می کنم هر چه سریعتر به او برسم به همین دلیل فعلا این مسئله برایم از هر چیزی مهمتر است.منبع: ورزش3

مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد